Adıyaman Belediyesi’nden Öğretmenlere Program

Adıyaman Belediyesi, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla İl Milli Eğitim Müdürlüğüyle birlikte ilde görev yapan öğretmenler ve aileleri için unutulmaz bir organizasyona imza attı.

Adıyaman Belediyesi’nden Öğretmenlere Program
Adıyaman Belediyesi’nden Öğretmenlere Program
Bu içerik 426 kez okundu.

Adıyaman Belediyesi ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla il merkezinde görev yapan yaklaşık 500 öğretmen ve ailesi onuruna önce yemek verildi,ardından da Devlet Sanatçılarının katılımıyla konser düzenledi.
Türkiye Petrolleri Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programa Vali Nurullah Naci Kalkancı ve eşi, AK Parti Manisa milletvekili İsmail Bilen ve eşi, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ve eşi, Askerlik Şubesi Başkanı Davut Kulalar ve eşi, Jandarma Alay Komutanı Ercan Atasoy ve eşi, İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış ve eşi, Belediye Başkan Yardımcısı M. Said Kutlu, Adıyaman Belediyesi birim müdürleri, eğitim sendikaları, eğitimciler ve aileleri katıldı.
Programın açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu misafirlerine ‘hoşgeldiniz’ diyerek tüm eğitimcilerin gününü kutladı ve tüm öğretmenler adına ilkokul öğretmeni Kemal Açıkgöz’ün elini öptü.
Yemekten sonra konsere geçen il protokolü ve misafirler, Kültür ve Turizm Bakanlığı Ankara Türk Halk Müziği Korosu Devlet Sanatçılarının seslendirdiği birbirinden güzel türküleri dinledi.
Konser sonunda Vali Nurullah Naci Kalkancı, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu,AK Parti Manisa milletvekili İsmail Bilen ve İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya’yı eşleriyle birlikte sahneye davet ederek, sanatçılara çiçek takdim etti.
Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya ise katkılarından dolayı tüm öğretmenler adına Vali Nurullah Naci Kalkancı ile Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya tablo hediye etti.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Alkayış'tan, 15 Temmuz Anma Mesajı
Alkayış'tan, 15 Temmuz Anma Mesajı
Bayraktar:
Bayraktar:"Yumurtada İhracat Sıkıntısı Çözülmeli"