MÜSİAD Ailesinden İstişare Toplantısı - Videolu Haber

Müstakil İşadamları Derneği (MÜSİAD) Adıyaman Şubesi Genç MÜSİAD üyeleriyle birlikte istişare toplantısı düzenledi.

MÜSİAD Ailesinden İstişare Toplantısı  - Videolu Haber

Düzenlenen istişare toplantısına MÜİAD Adıyaman Şube Başkanı Şerif Yıldırım, Genç Müsiad Şube Başkanı Mustafa Ölçer ve üyeler katıldı.

Toplantıda bir açıklama yapan MÜSİAD Adıyaman Şube Başkanı Şerif Yıldırım; “Her yıl olduğu gibi bu yılda basın mensuplarımız ve genç Müsiad üyelerimizle bir araya geldik. Yeni vizyonuyla yenilenen yeni yüzüyle gelişimiyle ticaret ahlakını ön planda tutaraktan yeni iş alanlarının oluşturulmasıyla ilgili MÜSİAD Genel merkezimizin ciddi anlamda çalışmaları var. Bizde bunu bölgesel olarak ilimizde daha aktif hale getirmek için genç müsiad üyelerimizle birlikte bu konuları paylaşmak, istişare etmek amacıyla biraya geldik. MÜSİAD şuanda Türkiye’nin en aktif sivil toplum kuruluşlarından birisi konumuna geldi. Dünya’da 181 noktada, Türkiye de ise 81 şubesiyle küresel bir güç haline geldi. Üyelerimiz adına çok önemli bir fırsat ve bu fırsatı çok iyi değerlendirmemiz, ticaret hacmimizi geliştirmemiz, 2023 vizyonuna ulaşmamız ve Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi 500 milyar dolarlık ticaret hacmini yakalayabilmemiz için MÜSİAD olarak bizimde elimizden geleni yapmamız gerekiyor.   Bu doğrultuda MÜSİAD olarak çorbada bizimde tuzumuz olsun mantığıyla her geçen gün arkadaşlarımızın kendisini geliştirdiği, iş hacminin büyüdüğü bir ortama geldik.  Tabi bunu yakalarken de arkadaşlarımız MÜSİAD’ın veri tabanında ciddi anada istifade ediyorlar.  Çünkü yurt dışı pazarlarının açılabilmesi için orada odak noktalarının bulunması gerekiyor. İnşallah MÜSİAD Adıyaman şubesi olarak bunları yakalarız. Düzenlemiş olduğunuz istişare toplantısına katılan MÜSİAD ailemizin değerli mensuplarına teşekkür ediyorum.” Dedi.

Müsiad çatısı alında bulunmaktan son derece mutlu olduklarını ifade eden Genç Müsiad Adıyman Şube Başkanı Mustafa Ölçer ise, bu tür toplantılardan çok iyi istifade ettiklerini belirterek, MÜSAİD Başkanı Şerif Yıldırım ve üyelerine teşekkür ettiğini söyledi.

Kaynak : PHA
Haberin Videosu :
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Belediye Başkanı Kutlu, Kasaplar Odasını Ziyaret Etti
Belediye Başkanı Kutlu, Kasaplar Odasını Ziyaret Etti
Başkan Kutlu: Tek Derdimiz Adıyaman
Başkan Kutlu: Tek Derdimiz Adıyaman