Advert Advert

Sutopu Antrenör Kursu Tamamlandı

Türkiye Sutopu Federasyonu'nun 2017 yılı faaliyet programında yer alan 1. Kademe Sutopu Antrenörlük Kursu, Adıyaman ve farklı illerden gelen toplam 25 sporcunun katılımı ile sona erdi.

Sutopu Antrenör Kursu Tamamlandı

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından 15-26 Kasım tarihleri arasında düzenlenen ve Adıyaman’da ilk kez açılan 1. Kademe Sutopu Antrenörlük Kursu'nun başarı ile tamamlandığını belirten İl Müdürü Fikret Keleş, 100. Yıl Yüzme Havuzunda 11 gün süren kursa, Türkiye’nin çeşitli illerinden gelen 25 yardımcı antrenörün katıldığını söyledi.

Kursiyerlerin tamamının başarılı olduğu kursun ve eğitimlerin oldukça verimli geçtiğini belirten Keleş, ”Su sporlarında önemli bir yeri olan su topuna gençlerimizin ilgisi her geçen gün artıyor. Artan bu talep karşısında ortaya çıkan antrenör sorununu çözmek için açtığımız kurslara katılım hepimizi çok mutlu etti. Ben ilimizde düzenlenen kurslara katılarak sertifikalarını almaya hak kazanan antrenörlerimizi kutlar, gelecekteki çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

Düzenlenen kursta Sutopu Federasyonu Genel Sekreteri Seyfettin Şahan ve Eğitim Kurulu Başkanı Prof.Dr. Reha Alpar tarafından eğitimler verildi.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi