Vali Kalkancı, Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Araya Geldi

Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı, Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit, Dul ve Yetimler Derneği (TÜMŞAD) Adıyaman Şubesi’ni ziyaret ederek, şehit aileleri ve gazilerle bir araya geldi.

Vali Kalkancı, Şehit Aileleri ve Gazilerle Bir Araya Geldi

Dernek merkezine gelişinde Dernek Başkanı Hacı Erdengi ve dernek üyeleri tarafından kapıda karşılanan Vali Nurullah Naci Kalkancı'ya ziyaretinde, Garnizon Komutanı Albay Davut Kulalar, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, İl Jandarma Komutanı Albay Ercan Atasoy, İl Emniyet Müdürü Metin Alper ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Fehmi Çelik eşlik etti.

Şehit aileleri ve gazilerle sıcak ve samimi bir sohbet gerçekleştirerek herhangi bir taleplerinin olup olmadığını soran Vali Kalkancı, "Kutsal vatanımızın bağımsızlığı, aziz milletimizin birliği ve bütünlüğü ile al bayrağımızın semalarda özgürce dalgalanması için büyük bir fedakârlık örneği gösteren şehitlerimizi ve gazilerimizi hiçbir zaman unutmayacağız" dedi.

"HER ZAMAN ŞEHİT AİLESİ VE KAHRAMAN GAZİLERİMİZİN YANINDA OLACAĞIZ"

 Şehit ve gazilerin unutulmaz kahramanlar olarak milletin gönlünde yerini aldığını ifade eden Kalkancı, "Devlet olarak her zaman şehit ailelerimizin ve kahraman gazilerimizin yanında olacağız. Bugün sahip olduğumuz her şeyi şehitlerimize ve kahraman gazilerimize borçluyuz. Şehitlerimizin yakınları ve gazilerimiz başımızın tacıdır. Aziz şehitlerimizin kanlarıyla suladıkları ve bizlere emanet ettikleri bu kutsal vatan toprakları, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da milletimiz tarafından en kutsal emanet olarak korunacaktır.Şehitlerimize Allah'tan rahmet, kahraman gazilerimizi de minnet ve şükranla anıyorum" diye konuştu. 

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Belediye Başkanı Kutlu, Kasaplar Odasını Ziyaret Etti
Belediye Başkanı Kutlu, Kasaplar Odasını Ziyaret Etti
Başkan Kutlu: Tek Derdimiz Adıyaman
Başkan Kutlu: Tek Derdimiz Adıyaman