Adıyaman Belediyesi’nden GSL’ye Piyano Desteği

Eğitime ve öğrencilere verdiği destekle bilinen ve büyük takdir toplayan F. Hüsrev Kutlu başkanlığındaki Adıyaman Belediyesi, eğitime olan desteğini sürdürüyor.

Adıyaman Belediyesi’nden GSL’ye Piyano Desteği

Eğitime büyük önem veren ve daha önce birçok okulun çeşitli ihtiyaçlarını karşılayan Adıyaman Belediyesi, Adıyaman Güzel Sanatlar Lisesi’ne piyano desteğinde bulundu.
Adıyaman Güzel Sanatlar Lisesi Okul Aile Birliği Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, Adıyaman’da birçok eğitim kurumuna katkı ve destek sunan Adıyaman Belediyesi’nin son olarak kendi okulları olan Adıyaman Güzel Sanatlar Lisesi M. Suat Unutmaz Konser Salonuna bir adet kuyruklu piyano desteğinde bulunduğunu dile getirerek, emeği geçen başta Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu olmak üzere herkese teşekkür etti.
Adıyaman Güzel Sanatlar Lisesi Müdürü Orhan Çelik ise yaptığı açıklamada, daha önce birçok okulda öğrencilerle bir araya gelerek eğitime ve öğrencilere verdiği önemi ortaya koyan Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya teşekkür ederek şunları söyledi: “Okulumuz, resim ve müzik alanında yetenekli öğrencilere yönelik eğitim veren bir kurumdur. Verdiği sanat eğitimi ile ülke çapında haklı bir yer edinen okulumuza vermiş olduğu bu destekten dolayı Adıyaman Belediyesi’ne ve özelliklede Belediye Başkanımız F. Hüsrev Kutlu’ya teşekkür ediyoruz.Milletimizin kahramanlıklarını, destanlarını ancak sanat yoluyla bir sonraki nesle aktarmak mümkündür. Emeği geçen herkese tekrardan sonsuz şükranlarımı sunuyorum.”

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Belediye Başkanı Kutlu, Kasaplar Odasını Ziyaret Etti
Belediye Başkanı Kutlu, Kasaplar Odasını Ziyaret Etti
Başkan Kutlu: Tek Derdimiz Adıyaman
Başkan Kutlu: Tek Derdimiz Adıyaman