Kesmetepe Belediye Başkanı Acar'dan Kongre Açıklaması

Besni İlçesi Kesmetepe Belediye Başkanı Vakkas Acar, Adıyaman Merkez İlçe Başkanlığı kongresine ilişkin sert açıklamada bulundu.

Kesmetepe Belediye Başkanı Acar'dan Kongre Açıklaması

Acar, yaptığı açıklamada, Cumhuriyet Halk Partisinin fedakar, çıkarsız, tek amacı Cumhuriyet ve Atatürk değerlerinin korunduğu bir ülkede yaşamak isteyen üyelerin Adıyaman merkez ilçede bir kongre gerçekleştirdiklerini anımsattı.

"Sabah kongre alanına girdiğimde oradaki kalabalığı görünce yitirmiş olduğum ümidin yeniden yeşerdiğini gördüm" ifadelerini kullanan Acar, şunları kaydetti:

"O kalabalık, o insanların gözlerindeki parıltı, gerçekten heyecan vericiydi. Taaki 2015 genel seçimlerinde referandumda bizleri hezimete ugratan aktörlerin ortaya çıkmasına kadar. Onlar yine yapacagını yaptı. O saf, temiz emekçi insanlar salonda genel başkan yardımcısının konuşmalarını, talimatlarını dinlerken, o çıkarcı ve ucuz insanlar divanın arkasında delege ve yönetim kavgaları yapmışlar. Partimizi büyütmenin, iktidar olmanın hesaplarını yine bir kenara bırakıp koltuk ve makam kavgalarına tutuşmuşlar, yazıklar olsun, size yazıklar olsun, üç kuruşluk menfaata kendini satanlara, kendi yeri için CHP'yi yok sayanlara. Ama unutmayın ki bu parti sizin bu karanlık ve kirli emellerinize alet olcak kadar ucuz ve basit değildir. Bu yaptıklarınız o saf ve temiz üyeler ve sayın Genel Başkanımız tarafında bilinecek ve o fırsatı bulamayacaksınız. Partimiz tüm Türkiye'de olduğu gibi Adıyaman'da şahlanacak ve Allah'ın izniyle temiz yürekli insanlarla beraber 2019'da iktidar olacaktır"

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Besni’de Silah Ele Geçirildi
Besni’de Silah Ele Geçirildi