Advert Advert

Besni’de Veli Ziyaretleri Devam Ediyor

Besni İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar´ın okul idarecileri ve öğretmenler ile gerçekleştirdiği veli ziyaretleri devam ediyor.

Besni’de Veli Ziyaretleri Devam Ediyor

Yapılan ziyaretler kapsamında ilk ziyaret olarak Besni Ahmet-Emine Çil Özel Eğitim Okulu öğrencilerinden Boran-Hatice Turhan kardeşlerin evleri ziyaret edildi. Ziyaretlere İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar ile beraber Okul Müdürü Mustafa Dikmen, Sınıf Öğretmenleri Aynur Göktaş ve Ahu Uzun katıldı.
Ziyaretler kapsamında ikinci ziyaret olarak Tuğsuz Ali Ağa Ortaokulu öğrencilerinden Yaren-Ceren Dost Kardeşlerin evleri ziyaret edildi. Yapılan ziyarete İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar ile beraber Okul Müdürü Mehmet Kaya, Branş Öğretmenleri Mehmet Koparal, Birgül Han, Bengü Kaya, Mehmet Mustafa Ünlü, Halil İbrahim Şahin, Abdurrahman Güler ve Yusuf Çetin katıldı.
Ziyaretler akabinde açıklamalarda bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar, "Eğitim öğretim faaliyetleri içerisinde veli ziyaretleri çok önemli bir yere sahiptir. Veli, öğrenci ve öğretmen arasındaki koordinasyonun sağlanması eğitim öğretime katkı sağladığı kadar toplumsal iş birliği konusunda çok önemli bir yere sahip. 
Çocuklarımızın ailelerinin yanında olması onlarla iyi bir ilişki içerisinde olması arzu ettiğimiz bir durumdur. Bu sebeple mümkün olduğunca sık aralıklarla aile ziyaretlerini gerçekleştireceğiz. Bu ziyaretleri sağlayan okul müdürlerimize, öğretmenlerimize ve bizleri ağırlayan öğrencilerimize ve velilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Terör Suçundan Aranan Şahıs, Çelikhan’da Yakalandı
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi
Adıyaman’da Kaçak Avlananlara Bin 322 Lira Ceza Kesildi