Advert

Başkan Erdoğan Belediye ve İlçe Başkanlarıyla Biraraya Geldi

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Erdoğan, İl, İlçe, Belde Belediye başkanları ve AK Parti ilçe başkanlarıyla bir araya geldi.

Başkan Erdoğan Belediye ve İlçe Başkanlarıyla Biraraya Geldi

AK Parti toplantı salonunda düzenlenen toplantıya İl Başkanı Mehmet Erdoğan, Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, İlçe, Belde Belediye Başkanları ve AK Parti ilçe başkanları katıldı.
Bu tür toplantıları AK Parti Genel merkezin ve il başkanı olarak kendisinin de çok önemsediğini belirten AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Erdoğan, “Bugün 14 belediye başkanımız 9 ilçe başkanımızla birlikte il teşkilatımızda bir toplantı yaptık. Tabi toplantı ara sıra yapılan değil, genel merkezimiz tarafından planlanan çalışmalarımızdan birisi. Her ay mutlaka bütün belediye ve ilçe başkanlarımızla birlikte oluyoruz. Buradaki temel maksat deneyim paylaşımı, tecrübelerin karşılıklı birbirlerine aktarılması, önümüzdeki yol haritasının belli olması anlamında yapılan çalışmalar. Bunlarla ilgili teşkilatların görevleri, belediyelerimizin görevleri, vatandaşa hizmet noktasında nasıl daha sürekli ve kaliteli bir hizmet sunabiliriz bunu kendi aramızda tartışıyoruz” dedi. 
Ak partinin herhangi bir parti olmadığını ve kurumsal bir parti olduğunun altını çizen başkan Erdoğan, “Toplantılarımızda, geçmiş tecrübeler, gelecekle ilgili projeler ve mevcutta yapılmış olanların birlikte harmanlandığı değerlendirildiği bir yaklaşım içerisinde bizde bunu yerelde bu hassasiyeti paylaştık. İnşallah daha güzel hizmetler yapacağız. Partimizin çıtasının yükselmesi anlamında biz bir ekip olarak çalışacağız. Biz büyük bir aileyiz diye hep söylüyorum ve bu ailede milletvekillerimiz, belediye başkanlarımız, il, ilçe başkanlarımız var, il genel meclis üyelerimiz var, sandık temsilcilerimiz var ve en önemlisi AK Partiyi bugünlere taşıyan, büyüten, bu partiye gönül veren aziz milletimiz var. O zaman bu birlikteliliği hem muhafaza edelim, hemde partimize olan muhabbeti daha da arttıralım diye bilgilendirme çalışması yaptık. Tabi partimizle ilgili yapılması gerekenlerin yanı sıra belediye ve ilçe başkanlarımız kendi ilçeleriyle belediyeleriyle ilgili varsa sorunlarını, yapılması gerekenleri bizlere aktarıyorlar ve çözümü noktasında çalışma başlatıyoruz. Toplantılarımız çok verimli ve güzel geçtiğine inanıyorum. Bu çalışmalarımız her ay devam edecek.” Şeklinde konuştu. 
Erdoğan, "Çalışmalarımızın yanı sıra kısmet olursa 24 Aralık’ta sayın başbakanımız Adıyaman’a gelecekler ve il kongremize katılacaklar. Kongremizin daha coşkulu geçmesi hepimizin en büyük arzusudur. Bu konuda belediye ve ilçe başkanlarımıza da büyük görevler düşüyor. İnşallah teşkilatın bütün mensupları olarak 24 Aralık tarihinde Pazar günü saat 13:00’te sayın başbakanımızı ve misafirlerimizi büyük bir coşku ve heyecanla hem karşılayacağız, hemde kongremizi inşallah icra edeceğiz.” Dedi. 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gümüşdere Islah Projesi Çalışmaları Devam Ediyor
Gümüşdere Islah Projesi Çalışmaları Devam Ediyor
Gazi Akbudak: “Biz Değil, O Şerefsizler Korksun”
Gazi Akbudak: “Biz Değil, O Şerefsizler Korksun”