Advert Advert

İl Müdürü Keleş’den 1954 Spor Kulübüne Destek

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen toplantıda futbol taraftar gruplarının sorunları ve çözüm önerileri değerlendirildi.

İl Müdürü Keleş’den 1954 Spor Kulübüne Destek

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen toplantıda ilimiz futbol taraftar gruplarının sorunları ve çözüm önerileri değerlendirildi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş başkanlığında Adıyaman Gençlik Merkezinde düzenlenen toplantıya İl Emniyet Müdürü Metin Alper, Cumhuriyet Savcısı Uğur Er, Belediye Başkan Yardımcısı Mahmut Sait Kutlu, İl Milli Eğitim Müdürü Mete Kızılkaya,Gençlik Spor Şube Müdürleri, 1954 Spor Kulüp Başkanı Hüseyin Koç, Teknik heyet, takım kaptanı, Şehri Yaman taraftar grubu liderleri, 02 Cendere taraftar grupları liderleri, temsilcileri ve üyeleri katıldı.

İl Müdürü Keleş, toplantıda yaptığı konuşmada, katılımlarından dolayı herkese teşekkür ederek, Pertekspor maçında, İlimiz Adıyaman 1954 Spor'un kaptanı Mehmet Ali Yakışık’a yapılan çirkin saldırıyı kınayarak, "Adıyaman’da sporun gelişmesi, yaygınlaşması, ilerlemesi için İl Müdürlüğü olarak elimizden geleni her zaman yapmaya hazırız. Bir Spor şehri olan ilimizde, biz ve bizden sonraki kuşaklar için sizlere ihtiyacımız var"dedi.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Besni’de Silah Ele Geçirildi
Besni’de Silah Ele Geçirildi