Veli Ziyaretleri Devam Ediyor

Besni ilçesinde Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar''ın okul idarecileri ve öğretmenler ile gerçekleştirdiği veli ziyaretleri devam ediyor.

Veli Ziyaretleri Devam Ediyor

Yapılan ziyaretler kapsamında ilk ziyaret Besni Ahmet-Emine Çil Özel Eğitim Okulu öğrencilerinden Boran-Hatice Turhan kardeşlerin evleri ziyaret edildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar ile beraber Okul Müdürü Mustafa Dikmen, Sınıf Öğretmenleri Aynur Göktaş ve Ahu Uzun katıldı.
Ziyaretler kapsamında ikinci ziyaret Tuğsuz Ali Ağa Ortaokulu öğrencilerinden Yaren-Ceren Dost kardeşlerin evleri ziyaret edildi. 
Yapılan ziyaretler sonrası veli ziyaretlerine değinen İlçe Milli Eğitim Müdürü Neşet Yazar, "Eğitim öğretim faaliyetleri içerisinde veli ziyaretleri çok önemli bir yere sahiptir. Veli, öğrenci ve öğretmen arasındaki koordinasyonun sağlanması eğitim öğretime katkı sağladığı kadar toplumsal iş birliği konusunda çok önemli bir yere sahip. Çocuklarımızın ailelerinin yanında olması onlarla iyi bir ilişki içerisinde olması arzu ettiğimiz bir durumdur. Bu sebeple mümkün olduğunca sık aralıklarla aile ziyaretlerini gerçekleştireceğiz. Bu ziyaretleri sağlayan okul müdürlerimize, öğretmenlerimize ve bizleri ağırlayan öğrencilerimize ve velilerimize teşekkür ediyorum.” Dedi.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Besni’de Silah Ele Geçirildi
Besni’de Silah Ele Geçirildi