Advert Advert

Gölbaşı’nın Köylerine Dev Yatırım Geliyor

Gölbaşı İl Genel Meclisi Üyesi Emrullah Kara, 2018 yılında Gölbaşı’nın köylerine dev yatırımların yapılacağının müjdesini verdi.

Gölbaşı’nın Köylerine Dev Yatırım Geliyor

İl genel Meclis Üyesi Emrullah Kara, gazetecilere yaptığı açıklamada, 2018 yılı yatırımlarının belli olduğunu belirterek, kendisinin yoğun girişimleri sonucunda 24 köyün yatırım programına alındığını söyledi.
Kara, açıklamasında şunları kaydetti:
“2018 yılı içerisinde 5 köyümüze alt yapı kanalizasyon, 15 köyümüze kilitli parke, 2 köyümüze sosyal amaçlı tesisi, 30 köyümüzün çöp toplama işleri ve 1 köyümüze de asfalt işi olarak gerçekleşecek. Bu yatırımların toplam maliyeti ise 2 milyon TL (2.000.000,00) olarak gerçekleşecektir. Böyle bir yatırımın ilçe köylerine kazandırılmasında çaba sarf eden başta milletvekillerimiz Sayın Ahmet Aydın Bey’e, Sayın Adnan Boynukara, Halil İbrahim Fırat ve Salih Fırat Beylere, Valimiz Nurullah Kalkancı’ya, Kaymakamımız Can Aksoy’a, İl Başkanımız Mehmet Erdoğan’a, Belediye Başkanımız Yusuf Özdemir’e ve İl Özel İdare Sekreterimiz Av. Sami Işık Bey’e teşekkürlerimi ve şükranlarımı sunuyorum. Şimdiden bu önemli hizmetlerin, köylerimize hayırlı olmasını diliyorum.” 

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Besni’de Silah Ele Geçirildi
Besni’de Silah Ele Geçirildi