Advert Advert

STK’lardan Vali Kalkancı’ya Ziyaret

Adıyaman’da faaliyet gösteren çeşitli sivil toplum kuruluşu temsilcileri Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı’yı makamında ziyaret etti.

STK’lardan Vali Kalkancı’ya Ziyaret

Vali Nurullah Naci Kalkancı’yı ziyaretler çerçevesinde ÇATOM Sorumlusu Zeynep Erdem, Gençlik ve Kültür Evi Sorumlusu Yeşim Çelik Süzer, Adıyaman Demirspor Kulüp Başkanı Ahmet Benli, Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Vecihi Yüksek, Ülkü Ocakları İl Başkanı Taha Şahin ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Safvan Eğitim ve Kültür Derneği (Safvan-Der) Başkanı Dr. Sadık Çağ ve Yönetim Kurulu Üyeleri ziyaret etti.
Gerçekleşen ziyarette Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri Adıyaman’da yürüttükleri faaliyet ve çalışmalar hakkında Vali Kalkancı’ya bilgi verdi. 
Sivil Toplum Kuruluşlarını Valilik Makamında ayrı ayrı kabul ederek ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Nurullah Naci Kalkancı, Valilik Makamında ağırladığı STK’larla tek tek tanışarak, bir süre sohbet edip, konuklarına ziyaretlerinden ve güzel temennilerinden dolayı teşekkür ederek, birlik ve beraberliğin sağlanmasında STK'lara çok büyük görevler düştüğünü belirtti.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adıyaman'da 2017 Yılında 25 Bin 222 Kişi Uçtu
Adıyaman'da 2017 Yılında 25 Bin 222 Kişi Uçtu
Vali Kalkancı’dan Hakkâri Gazisine Ziyaret
Vali Kalkancı’dan Hakkâri Gazisine Ziyaret