Öğrencilere Hediye Verildi

Kahta ilçesinde öğrencilere hediye verildi.

Öğrencilere Hediye Verildi
"Geleceğe Işık Tut" Sosyal Medya grubu aracılığı ile Marks&Spencer Türkiye Ofisi çalışanları tarafından Güdülge İlkokulu öğrencilerine hediye paketleri gönderildi.
 
Güdülge İlkokulu Okul Müdürü Hamza Uyar, Sınıf Öğretmeni İlyas Acar’ın ve diğer öğretmenlerin girişimleri sonucunda öğrencilerin hayalleri gerçekleşmiş oldu.
Okul öğretmenleri tarafından öğrencilerden almak isteyip de alamadıkları istekleri ile ilgili bir çalışma yapıldı.
Öğrencilerin hediyeleri bu çalışmalar sonucunda oluştu. Öğrencilerin bu hayallerinin gerçeğe dönüşmesinde Geleceğe Işık Tut Sosyal Medya grubu aracılığı ile gerçekleşti. Kısa sürede öğrencilere gönderilen hediyeler İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İsmail Öner, Güdülge İlkokulu öğretmenleri ve idarecisi tarafından öğrencilere dağıtıldı.
 
Şube Müdürü İsmail Öner, hediye dağıtımı sırasında öğrencilere hitaben yaptığı konuşmada öğrencilerden bol bol kitap okumalarını istedi, ayrıca yardım eden kişilere ve grup ile özellikle de öğretmenlee teşekkür etti.
 
Güdülge İlkokulu Okul Müdürü Hamza Uyar ise şunları söyledi:
“Eğitim öğretim sürecini okulun dışına taşımak istedik. Öğrencilerimize kendinize küçük bir hediye almak isterseniz neyi almak istersiniz diye bir soru yönelttik. Ve aldığımız cevaplar ile Geleceğe Işık Tut Sosyal Medya Grubunun kapısını çaldık.Onlarda öğrencilerimizin bu hayallerinin uçup gitmesine göz yumamadılar. Marks&Spencer Türkiye Ofis çalışanlarına ulaşarak bizlere kucaklar dolusu hediye göndermelerini sağladılar. Öğrencilerimizin gözlerinde oluşan mutluluğu anlatmanın çok zor olduğunu biliyorum. Başta okulumuz öğretmenleri olmak üzere Geleceğe Işık Tut Sosyal Medya Grubu ailesine ve Marks&Spencer Türkiye Ofisi çalışanlarına çok teşekkür ediyorum"
Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Belediye Başkanı Kutlu, Kasaplar Odasını Ziyaret Etti
Belediye Başkanı Kutlu, Kasaplar Odasını Ziyaret Etti
Başkan Kutlu: Tek Derdimiz Adıyaman
Başkan Kutlu: Tek Derdimiz Adıyaman