Öğrenciler, ‘Karamela Sepeti’ Şarkılarıyla Eğlendi - Videolu Haber

Adıyaman Milli Eğitim Müdürlüğü katkılarıyla Zübeyde Hanım Anaokulu ve Halide Edip Anaokulu tarafından Onur Erol'un katılımıyla konser düzenlendi.

Öğrenciler, ‘Karamela Sepeti’ Şarkılarıyla Eğlendi - Videolu Haber

Türkiye Petrolleri Konferans salonunda düzenlenen etkinliğe 500’e yakın öğrenci katıldı. Öğrenciler, Onur Erol’ün söylediği şarkılarla eğlendi. Etkinlikte çocuklar söylenen şarkılara eşlik etti. Onur Erol’un sahne de yaptığı hareketleri yaparak doyasıya eğlendi.

 Halide Edip Anaokulu Müdürü Cemal Önder, etkinlikle ilgili yaptığı açıklamada, “Zübeyde Hanım anaokulu, Halide Edip Anaokulu ve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen bir etkinlik yaptık. Onur Erol katılmış olduğu karamela sepeti etkinliğimizde bulunuyoruz. Çocuklarımız güzel eğleniyor. Verimli bir etkinlik olacağına inanıyorum” dedi.

Zübeyde Hanım Anaokulu Müdiresi Elif Doğan Kutlu ise “Çocukların sosyal gelişimlerine destek, kulak, ses, müzik eğitimine faydası olacağını düşünüyorum. Çocuklar çok güzel mutlulukla katılıyorlar. Bu tür etkinlik çok fazla olmadığı için bizde okul olarak organizasyon yapalım dedik. Şuan güzel bir ortam var. inşallah bu tür etkinlikler çok olur çocuklar eğlenir mutlu olur. İlimizde bu tür etkinliklerin öncüsü olmakta istiyoruz” diye konuştu.

Kaynak : PHA
Haberin Videosu :
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Besni’de Silah Ele Geçirildi
Besni’de Silah Ele Geçirildi