Advert Advert

STK’lardan Başkan Kutlu’ya Ziyaret

Adıyamanlılar Vakfı yöneticileri, Saffan Bin Muattal Camii Koruma ve Yaşatma Derneği yöneticileri ile Spor-Der Başkanı ve yöneticileri, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.

STK’lardan Başkan Kutlu’ya Ziyaret

İstanbul’da faal olarak çalışmalarını yürüten Adıyamanlılar Vakfı mütevelli heyeti, Adıyaman’da çalışmalarını sürdüren Saffan Bin Muattal Camii Koruma ve Yaşatma Derneği başkanı ve üyeleri ile Adıyaman’da sporcularınbir araya geldiği Spor-Der’in başkanı ve üyeleri, Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya nezaket ziyaretinde bulundu.
Başkanlık makamında gerçekleşen ziyaretlerin ilkinde, Adıyamanlılar Vakfı Başkanı Ramazan Aksoy, eski başkan ve yönetim kurulu üyesi Ömer Özkartal ve mütevelli heyeti, Başkan Kutlu’yu ziyaret ederek yaptıkları çalışmalardan bahsedip, sohbet etti.
Diğer ziyarette de, Saffan Bin Muattal Camii Koruma ve Yaşatma Derneği Başkanı Mahmut Elçi ve üyeler, Başkan Kutlu’ya Sahabe Saffan Bin Muattal Hazretlerinin kabrinin bulunduğu alanda devam eden çalışmalar hakkında bilgi verdi.
Son ziyarette ise Başkan Kutlu’yu ziyaret eden Spor-Der Başkanı Mesut Karayılan ve yönetimi, spora verdiği desteklerden dolayı Başkan Kutlu’ya teşekkür etti.
Misafirleriyle yakından ilgilenen Başkan Kutlu, Adıyaman Belediyesi olarak, Adıyaman’ın menfaatleri için yapılan ve yapılacak olan her çalışmanın içerisinde yer almak istediklerini söyledi ve yöneticilere gayretlerinden dolayı teşekkür etti.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adıyaman'da 2017 Yılında 25 Bin 222 Kişi Uçtu
Adıyaman'da 2017 Yılında 25 Bin 222 Kişi Uçtu
Vali Kalkancı’dan Hakkâri Gazisine Ziyaret
Vali Kalkancı’dan Hakkâri Gazisine Ziyaret