Advert Advert

Başkan Kutlu, AK Parti İslahiye Kadın Kollarını Ağırladı

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ve eşi Fulya Kutlu hanımefendi, AK Parti İslahiye Kadın Kolları Başkanını ve yönetimini ağırladı.

Başkan Kutlu, AK Parti İslahiye Kadın Kollarını Ağırladı

Çeşitli ziyaretlerde bulunmak amacıyla Adıyaman’a gelen AK Parti Gaziantep İslahiye Kadın Kolları Başkanı Fethiye Erdoğan ile yönetim kurulu üyelerini ağırlayan Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ve eşi Fulya Kutlu, misafirleriyle yakından ilgilendi.
Adıyaman Belediyesi’nin kadınlara yönelik yaptığı çalışmaları yerinde gören AK Parti İslahiye Kadın Kolları yöneticileri, akşam Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ve eşi Fulya Kutlu'nun ev sahipliğini yaptığı programa katıldı.

Keleş Konağında gerçekleşen programda, Adıyaman Belediyesi Harfane Grubu’nun seslendirdiği birbirinden güzel türkülere eşlik eden heyet, misafirperverliğinden dolayı Belediye Başkanı Kutlu’ya ve eşine teşekkür etti.
Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Adıyaman’ın güzelliklerini ve misafirperverliğini görmek isteyen herkese kapılarının açık olduğunu söyledi.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gölbaşı'nda Yaz Kur’an Kursuna Yoğun İlgi
Gölbaşı'nda Yaz Kur’an Kursuna Yoğun İlgi
Erdengi'den 15 Temmuz Mesajı
Erdengi'den 15 Temmuz Mesajı