Kahta'da Muhtarlarla Toplantı

Kahta ilçesinde muhtarlarla toplantı yapıldı.

Kahta'da Muhtarlarla Toplantı

Kaymakam Ahmet Gazi Kaya, İlçe Merkez Mahalle Muhtarları ile biraraya geldi.
 
Kaymakam Ahmet Gazi Kaya, güzel şeylerin elbirliği ile gerçekleştiiğini belirterek, biraraya gelme amacının, yürüyen ve devam eden kamu hizmetlerini görüşmek, yapılması gereken kamu hizmetleri noktasında fikir alışverişinde bulunmak olduğunu dile getirdi.
 
Kaymakam Kaya, “Sizlerin de talepleri, istekleri ve eleştirileri varsa doğrudan birinci ağızdan öğrenilmesi, kayda alınması ve gereğinin yapılması sağlanacaktır. İlçemizin daha çok kalkınması için çalışmalarımızı daha sistemli sürdürüyoruz. Kahta için hep birlikte hareket edeceğiz. Güzel şeyleri elbirliğiyle gerçekleştireceğiz. Ben sizleri mesai arkadaşlarımdan ayrı tutmuyorum. Sizler seçilmiş muhtarlarımızsınız. Muhtarlar seçildikten sonra herkesin muhtarı oluyor. Asıl olan vatandaşın sorununu çözmek olmalıdır. Sizler mahallelerinizde vatandaşa yardımcı olacaksınız. Biz de sizlere yardımcı olacağız. Amacımız vatandaşa hizmet etmek olmalıdır. Burada eksiklikler noktasında gerekli notlarımızı aldık. Gerekli çalışmaları yaparak eksiklerin giderilmesi için mücadele vereceğiz. Amacımız daima vatandaşımıza hizmetlerinin en güzelini ulaştırmaktır. Devletimizin tüm kurumları vatandaşımızın hizmetindedir. İmkânlar çerçevesinde bir araya gelerek ilçemizin sorunları hakkında konuşacağız" dedi.
 
Daha sonra tek tek muhtarlara ihtiyacını olup olmadığını soran Kaymakam Ahmet Gazi Kaya, bütün muhtarlara hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Belediye Başkanı Kutlu, Kasaplar Odasını Ziyaret Etti
Belediye Başkanı Kutlu, Kasaplar Odasını Ziyaret Etti
Başkan Kutlu: Tek Derdimiz Adıyaman
Başkan Kutlu: Tek Derdimiz Adıyaman