Advert Advert

Kaymakam Eşki’den İstişare Toplantısı

Çelikhan ilçesinde Kaymakam Mustafa İkbal Eşki, Avcılar ve Atıcılar Derneğinde vatandaşlarla bir araya gelerek ocak ayı istişare toplantısı yapıldı.

Kaymakam Eşki’den İstişare Toplantısı

Camii mahallesinde bulunan Avcılar ve Atıcılar Derneğinde vatandaşları ziyaret eden ilçe Kaymakamı Mustafa İkbal Eşki, ilçenin sorunları hakkında vatandaşlarla bir araya gelerek toplantı yaptı.

Halkla buluşma toplantıların her ay gerçekleşeceğini belirten Kaymakam Eşki, İlçede yapılan yatırımlar ve devam eden projeler hakkında vatandaşlara bilgi verdi.

Toplantıda vatandaşların sorunlarını not alan Kaymakam Mustafa İkbal Eşki, “Bundan böyle bütün mahallelerimizle tanışıp bir araya geleceğiz. Devlet milleti için vardır. Bizde Çelikhanlı hemşerilerimiz için varız. Buradaki amacımız sizler için bir şeyler yapmaya çalışırken, zaman zaman bir araya gelip yaptığımız çalışmaları hakkında sizlerle görüşüp uygun olacağı düşündük. Bu konuda daire amirlerimizin kapıları şikayet ve taleplerinizi çözmek için her zaman vatandaşlarımıza makam kapımızın açık olduğunu belirtmek istiyorum"dedi.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gölbaşı'nda Yaz Kur’an Kursuna Yoğun İlgi
Gölbaşı'nda Yaz Kur’an Kursuna Yoğun İlgi
Erdengi'den 15 Temmuz Mesajı
Erdengi'den 15 Temmuz Mesajı