Advert Advert

Başkan Kutlu, Taşeron İşçilerin Mutluluğuna Ortak Oldu

Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, son KHK ile kadro hakkı kazanan Adıyaman Belediyesi bünyesindeki 800 civarında taşeron işçinin mutluluğuna ortak oldu.

Başkan Kutlu, Taşeron İşçilerin Mutluluğuna Ortak Oldu

696 sayılı KHK ile getirilen haklar kapsamında kadroya geçmeye hazırlananAdıyaman Belediyesi’ndeki 800 civarında işçimüracaatta bulunmaya devam ediyor. Adıyaman Belediyesi ek binasında devam eden başvuru masasını ziyaret eden Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, işçilerin mutluluğuna ortak oldu.
Kadroya geçecek olan tüm işçilere ‘hayırlı olsun’ dileğinde bulunan Belediye Başkanı Kutlu,hükümet tarafından çıkarılan 696 sayılı KHK ile getirilen haklar kapsamında yüzbinlerce taşeron işçi gibi Adıyaman Belediyesinde çalışan ve şartları uygun olan çalışanlarında kadroya geçeceğini dile getirerek, “İnşallah bu kadro hem ülkemiz, hem de işçilerimiz için hayırlı olur. Hakkaniyetle görevlerini yerine getiren taşeron kardeşlerimize verilen bu hakkın faydalı olacağına inanıyorum” diye konuştu.
11 Ocak’a kadar devam edecek olan başvurular sırasında çiğköfte yoğuran işçiler, yoğurdukları çiğköfteyi Başkan Kutlu’ya da ikram etti.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adıyaman'da 2017 Yılında 25 Bin 222 Kişi Uçtu
Adıyaman'da 2017 Yılında 25 Bin 222 Kişi Uçtu
Vali Kalkancı’dan Hakkâri Gazisine Ziyaret
Vali Kalkancı’dan Hakkâri Gazisine Ziyaret