Advert Advert

1. Kademe Eskrim Antrenörlük Kursu Açılıyor

Türkiye Eskrim Federasyonu Başkanlığının 2018 faaliyet programında yer alan 1. Kademe Eskrim Antrenör kursu 26 Ocak, 04 Şubat tarihleri arasında Adıyaman’da açılacak.

1. Kademe Eskrim Antrenörlük Kursu Açılıyor

Kursa Katılacaklarda Aranılan Şartların Kademe Yardımcı Antrenör Eğitimi kursu Temel Eğitim ve Özel Eğitim Programı 26 Ocak, 04 Şubat 2018 tarihleri arasında Adıyaman Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu ilinde yapılacak.

Kursiyer adayların kurs başvurularını E-devlet üzerinden arama kısmına spor bilgi sistemi yazarak açılan uygulamadan spor elemanı sekmesinden ön kayıt başvuru alt baslığından yapacaklardır. İstenen diğer belgeler kısmında istenen evraklar sisteme yüklendikten sonra işlem tamamlanacak ve mail adreslerine gelecek olan referans numarası ile Halkbank hesabına Kurumsal Ödeme Spor Genel Müdürlüğü Eskrim Federasyonu kurs başvurusu yapılacağı belirtilerek yapılacak.

1.kademe yardımcı antrenör eğitimi kursuna katılacaklarda aranacak şartların şu madelerden oluştuğu belirtildi:

"En az lise veya dengi okul mezunu olmak, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akil hastalığı ile malul, engelli spor branşlarında ise yalnızca görme ve zihinsel engelli olmamak, Taksirli suçlar ile kısa sureli hapis cezasına seçenek yaptırımlara çevrilmiş veya aşağıda sayılan suçlar dışında tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere, 6 aydan fazla hapis veyahut affa uğramış olsalar bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin isleyişine karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, yağma gibi yüz kızartıcı veya cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar, fuhuş, uyuşturucu ve uyarıcı madde imal ve ticareti, kullanımı, kullanımını kolaylaştırma, kullanmak için satın alma, kabul etmek veya bulundurmak veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan mal varlığı değerlerini aklama, kaçakçılık, vergi kaçakçılığı ve haksız mal edinme suçlarından hükümlü bulunmamak; 18 yaşını doldurmuş olmak gerekiyor"

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Adıyaman'da 2017 Yılında 25 Bin 222 Kişi Uçtu
Adıyaman'da 2017 Yılında 25 Bin 222 Kişi Uçtu
Vali Kalkancı’dan Hakkâri Gazisine Ziyaret
Vali Kalkancı’dan Hakkâri Gazisine Ziyaret