Valilik, Toplantı ve Gösteri Yürüyüş Alanlarını Belirledi

Adıyaman Valiliği toplantı ve gösteri yürüyüş alanlarını belirledi.

Valilik, Toplantı ve Gösteri Yürüyüş Alanlarını Belirledi

Valilikten yapılan açıklamada, "İlimiz Merkezinde 2018 içerisinde yapılacak olan: açık hava toplantı alanları, toplanma  yerleri ile  yürüyüş güzergahları, ekte bulunan  asıl ve alternatif miting alanı yürüyüş güzergâhı niteliği taşıyan toplantı alanları; alanları; 2911 Sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunu'nun 6. Maddesi ile bu kanunun uygulanmasına dair yönetmeliğin 3. maddesi gereğince aşağıdaki şekilde belirlenmiştir"denildi.

Toplantı ve gösteri yürüyüş alanları ise şöyle açıklandı:

"Toplanma yeri: 2663.1 129.2662 ve 2645. Sokakların Haydarefendi Caddesi ile birleştiği kavşak. Yürüş güzergahı: toplanma alanından Haydarefendi Caddesini takiben Miting Alanı. Miting alanı; Mimar Sinan Mahallesi 1119, 1120, 2606 Sokakların Arzum  Caddesi ile Haydar Efendi Caddesinin kesiştiği kavşak. Afiş ve pankart asma yerleri; Miting alanı çevresinde bulunan bilboardlar. Boşluklar ve resmi kurum binaları haricinde ilgililerinden izin alınan yerler. Dağılma yerleri; Mimar Sinan Mahallesi 1119. 1120, 2606 Sokaklar Arzum Kent Caddesi ile Haydar Efendi Caddesi"

Alternatif toplantı ve gösteri yürüyüş alanları ise şöyle belirlendi:

"Toplanma yeri; 546. ve 547. Sokakların ile Sakarya Caddesinin kesiştiği yer. Yürüyüş güzergahı; Toplanma alanından Sakarya Caddesini takiben Miting Alanı. Miting alanı; Turgut Reis Mahallesi 101, 103, 117 Sokakların Saitağa Caddesi ile Sakarya Caddesinin kesiştiği kavşak. Afiş ve pankart asma yerleri; Miting alanı çevresinde bulunan billboardlar,  boşluklar ve resmi kurum binaları haricinde ilgililerinden izin alınan yerler. Dağılma yerleri; Turgut Reis Mahallesi 101, 103, 117 Sokaklar. Caddesi ile Sakarya Caddesi."

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Besni’de Silah Ele Geçirildi
Besni’de Silah Ele Geçirildi