Başkan Songur: "Borçlar Bitene Kadar Maaş Almayacağım"

Besni Şoforler ve Otomobilciler Başkanlığını kazanan Mitat Songur, borçlar ödenene kadar maaş almayacağını açıkladı.

Başkan Songur:

Besni Şoförler ve Otomobilciler Odası Eski Başkanı Ali Can’ın yerel bir gazetede “Seçime Borçsuz Gireceğiz” açıklamasının ardından seçimi kazanan Mitat Songur, Odanın 55 bin TL borcu çıktığını söyledi.

Songur, “2 Ocak’ta yapılan kongre öncesi eski Başkan Ali Can, yapılacak olan seçime borçsuz gireceklerini açıklamıştı. Seçimi kazanarak göreve başladığımızda gelir ve gider bütçelerinde incelemeler yaptık. Yaptığımız inceleme sonucunda ise odanın 55 bin TL borcu olduğunu gördük. Eski başkan Ali Can’ın da bir maaşı var. Bunları ödeyene kadar maaş almayacağım” ifadelerini kullandı.

Songur, plaka ücretlerinde de indirime gittiklerini hatırlattı.

Daha önceleri 80 lira olan plaka fiyatlarını 50 TL’ye düşürdüklerini belirten Songur, "Göreve başlamamızın ardından plaka ücretlerinde de indirime gittik. Daha önceleri 80 lira olan plaka fiyatını 50 TL’ye düşürdük. Kendimize hedef edindiğimiz belli konular var. Bunlardan biri odamıza yeni bir bina kazandırmak. Daha sonra ki dönemlerde ise durumu iyi olmayan üyelerimize bir fon oluşturarak yardım etmeyi amaçlıyoruz” dedi.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üst Geçitler Temizlendi
Üst Geçitler Temizlendi
Gürlevik Ana İsale Hattında Yenileme Çalışması Yapıldı
Gürlevik Ana İsale Hattında Yenileme Çalışması Yapıldı