Advert

Üniversite'de Bahar Dönemi Yarıyılı Başladı

Adıyaman Üniversitesi 2017-2018 akademik yılı bahar yarıyılı kayıt yenileme işlemlerinin ardından derslerle birlikte başladı.

Üniversite'de Bahar Dönemi Yarıyılı Başladı

2017-2018 akademik yılı bahar yarıyılı için kayıt yenileme işlemleri 29 Ocak-4 Şubat 2018 tarihleri arasında yapılırken, bahar yarıyılı dersleri ise 5 Şubat - 15 Mayıs 2018 arasında yapılacak.

Bahar yarıyılının başlaması dolayısıyla bir tebrik mesajı yayımlayan Rektör Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü, Üniversitenin her geçen gün büyüyüp geliştiğini belirterek, 2017-2018 Bahar yarıyılı eğitim-öğretim döneminin herkes için hayırlı olması temennisi ile tüm öğrencilere, akademisyenlere ve idari çalışanlara başarılar diledi.

Öğrencilere nasihatlerde bulunan Gönüllü, öğrencilerin önemsiz meşguliyetlerden elini eteğini çekmesi gerektiğini, ilim ile haşir neşir olunması gerektiğini belirterek, şöyle konuştu:

"Evladımız olan siz sevgili öğrencilerimiz için en önemli olan şey dersleriniz haricinde başka işlerden özellikle zaman öldüren meşguliyetlerden uzak durmanızdır. Bedenen ve ruhen sağlıklı kalmak için hayatı dengeli yaşamalısınız. İlme gereken önemi vermezseniz o da sizden uzaklaşır. İlimden gereken istifadeyi alabilmek için ilme, ilim sahibine gereken hürmeti göstermek gerekir. Siz sevgili evlatlarımızın da ilme gereken önem ve hürmeti gösterdiğinize inanıyorum. Hepinize 2017-2018 akademik yılı bahar yarıyılında sağlıklı, başarılı bir dönem diliyorum"

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gümüşdere Islah Projesi Çalışmaları Devam Ediyor
Gümüşdere Islah Projesi Çalışmaları Devam Ediyor
Gazi Akbudak: “Biz Değil, O Şerefsizler Korksun”
Gazi Akbudak: “Biz Değil, O Şerefsizler Korksun”