Gazi Babası Doğan: "4 Tane Oğlum var, Onları da Asker Ederiz, Onların Kökünü Kazırız" - Videolu Haber

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye'nin Afrin bölgesinde yürüttüğü 'Zeytin Dalı' operasyonunda yaralanan Uzman Çavuş Muzaffer Doğan(25) memleketine getirildi.

Gazi Babası Doğan:

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye'nin Afrin bölgesinde yürüttüğü Zeytin Dalı operasyonunda yaralanan Adıyamanlı Uzman Çavuş Muzaffer Doğan, Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesine getirildi.
2 yıldır Uzman Çavuş olan ve daha önce 'Fırat Kalkanı' operasyonuna da katılan Muzaffer Doğan, Tunceli’de görev yaptığı esnada görevlendirme ile Zeytin Dalı operasyonuna katıldı.

Nöyfel ve Hayriye Doğan çiftinin 4'ü kız, 5 erkek kardeşten en büyüğü ve bekar olan Doğan, Suriye’in Afrin kentinde roketlerin yakınına düşmesi sonucu kulakları ve belinden yaralandı. Doğan, dün Kilis Devlet Hastanesi’nde tedaviye alındı. Doğan'ın ailesi evlatlarını sedyesini Türk Bayrakları ile süsleyerek, Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesine özel araçlarıyla getirdi. Burada Hastane Başhekimi Fatih Doğan, askeri erkan ve yakınları karşıladı.

- ONLARIN KÖKÜNÜ KAZIRIZ
4 oğlunun olduğunu, onları da asker ederek askere göndereceğini ve terörün kökünü kazıyacaklarını belirten baba Nöyfel Doğan, şunları söyledi:
"Benim söyleyeceğim; benim onun dışında 4 tane oğlum var. İnşallah onları da asker ederiz, onların kökünü kazarız. Başka bir diyeceğim yok. Allah Türkiye'nin başından bu belayı biran evvel def etsin. Onla beraber 5 geride, 4 oğlum var, onların 4'nü de asker edip göndereceğim. İnşallah onların kökünü kazıyacağız. Teröre lanet olsun, lanet ediyorum, başka hiç bir şey demiyorum, biran evvel Türkiye'nin başından Allah bu belayı defetsin, başka bir şey demiyorum"

 

Kaynak : PHA
Haberin Videosu :
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Belediye Başkanı Kutlu, Kasaplar Odasını Ziyaret Etti
Belediye Başkanı Kutlu, Kasaplar Odasını Ziyaret Etti
Başkan Kutlu: Tek Derdimiz Adıyaman
Başkan Kutlu: Tek Derdimiz Adıyaman