Kutlu Çifti, Kadın ve Gençlik Merkezini Ziyaret Etti

Adıyaman Belediyesi tarafından hizmete konulan Kadın ve Gençlik Merkezlerini ziyaret eden Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ve eşi Fulya Kutlu, kursiyerler tarafından yapılan çalışmaları inceledi.

Kutlu Çifti, Kadın ve Gençlik Merkezini Ziyaret Etti
Bu içerik 241 kez okundu.

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ve eşi Fulya Kutlu hanımefendi, Adıyaman Belediyesi tarafından Siteler Mahallesinde hizmet veren Kadın ve Gençlik Merkezi’ni ziyaret ederek, eğitim gören kursiyerler tarafından yapılan çalışmaları inceledi.

Adıyaman Belediyesi tarafından iç tefrişatı yapılan, Halk Eğitim Merkezi tarafından da usta öğreticileri görevlendirilen kurslara katılan kursiyerlerin yaptığı el emeği, göz nuru çalışmaları tek tek inceleyen Kutlu çifti, emeklerinden dolayı kursiyerleri tebrik etti.

Adıyaman Belediyesi tarafından Fatih Siteler ve Cumhuriyet Mahallelerinde açılan Kadın ve Gençlik Merkezlerinin ikisinde giyim, kuaförlük, ev tekstili, rölyef, bilgisayar, bilgisayarlı muhasebe, Arapça, okuma-yazma, Kur-an’ı Kerim, takı tasarım, bakır işlemeciliği, İngilizce, halı ve kilim dokuma, diksiyon, Osmanlı yemenisi ve Suriyeli vatandaşlar için Türkçe kursları verildiğini söyleyen Başkan Kutlu, Cumhuriyet Mahallesindeki merkezde de üniversite ve KPSS başta olmak üzere sınavlara hazırlanan öğrencilere sınıf ortamında, branş hocalarının destekleriyle eğitimler verildiğini dile getirerek, merkezler hakkında şunları söyledi: “Gerekli çalışmaları yapılarak yeniden halkımızın hizmetine sunduğumuz Kadın ve Gençlik Merkezlerimizi ziyaret ederek kursiyerlerimizin yaptığı çalışmaları inceleme şansı bulduk. Birbirinden güzel eserler ortaya çıkmış, tüm hocalarımızı ve kursiyerlerimizi kutluyorum.”

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Besni’de Tek Yumurta Üçüzlerinin Okul Heyecanı
Besni’de Tek Yumurta Üçüzlerinin Okul Heyecanı
Oğlunu Uyurken, Eşini Yemek Yaparken Öldürmüş
Oğlunu Uyurken, Eşini Yemek Yaparken Öldürmüş