Başkan Kutlu, Çalışmaları Anlattı

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, AK Parti Adıyaman İl Başkanlığı tarafından haftalık olarak gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısına katılarak, Adıyaman Belediyesi’nin çalışmalarını anlattı.

Başkan Kutlu, Çalışmaları Anlattı

Adıyaman Belediyesi tarafından tamamlanan ve proje aşamasında olan çalışmaları partililerle paylaşıp görüş alışverişinde bulunmaya devam eden Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, AK Parti merkez ilçe yönetimi, mahalle temsilcileri ve mahalle muhtarlarından sonra AK Parti il yöneticileriyle de bir araya geldi.

AK Parti İl Başkanlığı tarafından haftalık düzenlenen yönetim kurulu toplantısına katılan Başkan Kutlu, İl Başkanı Mehmet Erdoğan ile il yöneticilerine sunum eşliğinde çalışmalarını anlattı.

Adıyaman için gece gündüz demeden çalıştıklarını söyleyen Başkan Kutlu, hedeflerinin Adıyaman’ı daha yaşanabilir bir kent haline getirmek olduğunu dile getirerek, AK Parti döneminde ülke genelinde yükselen yaşam standartlarına Adıyaman’ın da ulaşabilmesi için çok nemli projeleri hayata geçireceklerini belirtti.

Programa ev sahipliği yapan AK Parti İl Başkanı Mehmet Erdoğan ise yapılan sunum sonunda Adıyaman Belediyesi’nin çalışmalarını takdir ettiklerini söyleyerek, gayretlerinden dolayı Başkan Kutlu’ya teşekkür etti.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Belediye Başkanı Kutlu, Kasaplar Odasını Ziyaret Etti
Belediye Başkanı Kutlu, Kasaplar Odasını Ziyaret Etti
Başkan Kutlu: Tek Derdimiz Adıyaman
Başkan Kutlu: Tek Derdimiz Adıyaman