Başkan Kutlu, Vali Kalkancı’yla Birlikte Kilis’e Gitti

İpekyolu Kalkınma Ajansı’nın Şubat ayı Yönetim Kurulu Toplantısına katılmak üzere Gaziantep’e giden Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, toplantıdan sonra Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı’yla birlikte Kilis’e geçerek Zeytin Dalı operasyonuna destek verdi.

Başkan Kutlu, Vali Kalkancı’yla Birlikte Kilis’e Gitti
Bu içerik 252 kez okundu.

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Afrin’de sürdürülen Zeytin Dalı Operasyonu’nadestek veren Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı’yla birlikte operasyonun gölgesinde bulunan Kilis’i ziyaret ederek Kilis Valisi Mehmet Tekinarslan ile Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara’ya Adıyamanlıların destek ve dualarını iletti.
Kilis Valisi Tekinarslan ve Kilis Belediye Başkanı Kara’ya yaptıkları ziyarette bir açıklamada bulunan Adıyaman Belediye Başkanı Kutlu, Gaziantep’te gerçekleştirilen İpekyolu Kalkınma Ajansı’nın Şubat ayı Yönetim Kurlu Toplantısına katıldıktan sonra Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı’yla birlikte zeytin dalının altında bulunan Kilis’e geçtiklerini ve buradaki yöneticilere Adıyamanlıların selam ve dualarını ilettiklerinisöyleyerek, “Ülkemizin güvenliği için yaklaşık bir aydır sürdürülen Zeytin Dalı Operasyonu’na sonuna kadar destek veriyoruz. Ülkemizin güvenliğini tehdit etmek amacıyla sınırımızda oluşturulmaya çalışılan tehlikeyi bertaraf etmek en doğal ve meşru hakkımızdır. Bu anlamda Zeytin Dalı Operasyonu’ndan en çok etkilenen illerimizden bir tanesi olan Kilis’i ziyaret ederek hem halkımızın, hem de askerlerimizin yanında olduğumuz göstermek istedik. Bu anlamda ziyaret ettiğimiz Kilis Valimiz Sayın Mehmet Tekinarslan ile Kilis Belediye Başkanımız Sayın Hasan Kara’ya, Adıyamanlı hemşerilerimizin destek ve dualarını ilettik. Tarihte ülkemize düşmanlık edenler nasıl hep pişman olmuşlarsa, bu operasyon sununda da yine düşmanlarımızı pişman edeceğiz Allah’ın izniyle” diye konuştu.
Ziyaret sonunda Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı ve Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu, Kilis Valisi Mehmet Tekinarslan ve Kilis Belediye Başkanı Hasan Kara’yla birlikte kent merkezini ziyaret ederek Kilis halkıyla sohbet etti.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Besni’de Tek Yumurta Üçüzlerinin Okul Heyecanı
Besni’de Tek Yumurta Üçüzlerinin Okul Heyecanı
Oğlunu Uyurken, Eşini Yemek Yaparken Öldürmüş
Oğlunu Uyurken, Eşini Yemek Yaparken Öldürmüş