Kahta Kubilay Ortaokulu Basketbol İl Şampiyonu Oldu

Okul Federasyonu tarafından Adıyaman’da düzenlenecek olan ve 12 bölge ilinin katılacağı bölge basketbol şampiyonası için Adıyaman’da yapılan müsabakalarda Kahta Kubilay İlkokulu il şampiyonu oldu.

Kahta Kubilay Ortaokulu Basketbol İl Şampiyonu Oldu

Okul Sporları Yıldız Kızlar Basketbol Bölge Şampiyonasında il birincisi olan Kâhta Kubilay Ortaokulu takımı 23-26 Şubat 2018 tarihleri arasında Adıyaman Cumhuriyet Spor Salonunda 2 bölge ilinin katılımıyla düzenlenecek olan bölge şampiyonasında Adıyaman’ı temsil edecek.

Konu ile ilgili açıklama yapan İlçe Müdürü Mustafa Çiçek, “Okul Sporları Federasyonu tarafından Adıyaman’da düzenlenecek olan ve 12 ilin katılacağı Bölge Şampiyonasına ilimizi Kâhta Kubilay Ortaokulu Basketbol takımı temsil edecektir. Kâhta’yı en iyi şekilde temsil edeceklerine inandığını ve basketbola yaptıkları yatırımın meyvelerini topladıklarını ifade ederek, "İnşallah bu mücadeleler sonucunda takımımızı Türkiye yarı finallerinde görmek istiyoruz. Bu konuda baştan sona kadar desteklerini esirgemeyen okul idaremize, beden eğitimi öğretmenimize antrenörlerimize, sporcularımıza ve velilerimize teşekkür eder başarılar dilerim” dedi.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Belediye Başkanı Kutlu, Kasaplar Odasını Ziyaret Etti
Belediye Başkanı Kutlu, Kasaplar Odasını Ziyaret Etti
Başkan Kutlu: Tek Derdimiz Adıyaman
Başkan Kutlu: Tek Derdimiz Adıyaman