Öğrencilerden Afrin’deki Mehmetçik’e Çam Sakızı Çoban Armağanı

Adıyaman Üniversitesi İktisadi Düşünceler Topluluğu ve Üniversite Aktif Gençlik Topluluğu tarafından geliri Afrin’de Zeytin Dalı Harekatında bölücü terör örgütüne karşı savaşan Mehmetçiklere bağışlanmak üzere kermes düzenlendi.

Öğrencilerden Afrin’deki Mehmetçik’e Çam Sakızı Çoban Armağanı

Merkez Külliyesi Gençlik Meydanında düzenlenen kermesin açılışında Üniversite Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Seyit Temir, Üniversite akademik ve idari çalışanları ile öğrenciler hazır bulundu.

Açılan gıda kermesinde öğrenciler kendi çabalarıyla hazırladıkları gıda ürünlerini satıp elde ettikleri gelirle askerimize enerji takviyesi için çerez gönderecek.

Etkinlikle ilgili konuşan Üniversite Rektörü Prof. Dr. Gönüllü, "Mehmetçiğimizin maddi anlamda herhangi bir ihtiyacının olmadığını ancak manevi desteğin bir nişanesi olarak bu tür bir etkinlik organize ettiklerini belirterek "Milli bilincin bir gereği olarak öğrenci topluluklarımız böyle anlamlı bir etkinliğe imza atmışlar. Emeği geçenlere teşekkür ediyorum. İnşallah geniş bir katılım olacaktır. Öğrencilerimizin bu manevi ve milli tutumu bizleri de ziyadesiyle mutlu etmiştir." şeklinde konuştu.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üst Geçitler Temizlendi
Üst Geçitler Temizlendi
Gürlevik Ana İsale Hattında Yenileme Çalışması Yapıldı
Gürlevik Ana İsale Hattında Yenileme Çalışması Yapıldı