Advert Advert

Üniversite de Tübitak Proje Hazırlama Eğitimi

Adıyaman Üniversitesi Proje Etüt Destek ve Üretim Merkezi Koordinatörlüğü (ADYÜ PROJEM) Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) tarafından Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Araştırma Destek Programları Başkanlığı (ARDEB) Programlarına yönelik 'Proje Hazırlama Eğitimi' düzenlendi.

Üniversite de Tübitak Proje Hazırlama Eğitimi

Ulusal Ajans Proje Uzmanı Bora Akince tarafından Üniversitede Mühendislik Fakültesi Seminer Salonunda gerçekleştirilen eğitime Üniversite Proje Etüt Destek ve Üretim Merkezi Koordinatörü (ADYÜ PROJEM) ve Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ali Osman Ayaş ile eğitime başvuran Üniversite akademisyenleri katıldı.

Açılışta konuşan Üniversite Proje Etüt Destek ve Üretim Merkezi Koordinatörü (ADYÜ PROJEM) ve Teknoloji Transfer Ofisi (TTO) Müdürü Yrd. Doç. Dr. Ali Osman Ayaş, eğitimlerin akademisyenlerin daha verimli proje hazırlamasına yönelik olduğunu belirterek tüm katılımcılara teşekkür etti.

Projelerin nasıl hazırlanması gerektiği, proje döngüsü yönetimi ve mantıksal çerçeve yaklaşımı gibi konuların ele alındığı ücretsiz teorik ve uygulamalı eğitimde; proje başvurularında proje fikrinin oluşmasından proje başvurusuna kadar geçen süreç tüm ayrıntılarıyla anlatılarak örnek proje yazım uygulamaları yapıldı.

Bir gün süren eğitimin ardından katılımcılara katılım belgeleri takdim edildi.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Besni’de Silah Ele Geçirildi
Besni’de Silah Ele Geçirildi