Bakan Özhaseki, Adıyaman'da - Videolu Haber

Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, bir dizi ziyaret için Adıyaman'a geldi.

Bakan Özhaseki, Adıyaman'da - Videolu Haber

Adıyaman valiliği ve AK Parti’yi ziyaret eden Özhaseki, valilik ziyaretinde Vali Nurullah Naci Kalkancı’dan Adıyaman’daki hizmetler hakkında bilgi aldı.
Daha sonra Ak Partiye geçen Bakan Özhaseki, burada yaptığı açıklamada, emperyalist güçlerin birçok ülkeyi mahvettiğini söyledi.

"Gönül coğrafyamızda ne kadar ülke varsa hepsini perişan edip, kan revan içinde bıraktılar" diyen Özhaseki, şunları kaydetti:

"Türkiye için hiçbirşey yapmadıklarını mı zannediyorsunuz ? Aynı hesapları bizler içinde yaptılar. Geçtiğimiz 15 yıllık iktidarımız döneminde hatırlayın şöyle bir; Cumhuriyet mitingleri icat ettiler. Yüzbinler sokaklarda bayraklarla geziyor. Laiklik tehlikede... O yüz binlerin nasıl toplandığını biliyoruz. Başlarındaki o emekli rütbeli tek tek vatandaşları arııyordu. 'Ahmet efendi senin fabrikanda kaç kişi var, 5 bin kişi. Yarın hepsi bayrak alıp gelecek, Cumhuriyet mitingine katılacak' Güya hepsi hükümeti devirme operasyonları. Bunları biliyoruz biz. Bir savcı efendi tutturmuş, milletin yarısının oyunu alan partiyi kapatma cüretinde bulunuyor. Allaha şükür o şapkasını alıp giden korkaklar yoktu artık. AK Parti vardı, alın muhtıranızı başınıza çalın diyen bir lider vardı"

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Mehmet Erdoğan ise, “Afrine uzanan zeytin dalı ortadoğuya uzanan merhametin şefkatin bir timsalidir. Huzur ve istikrarın kardeşliğin bir ölçüsüdür. Bizim üzerimize 7 düvelin gelmesindeki temel mahsat budur. Ama allah’ın izni ile yüz yıl önce ecdadımızın bütün bunlarda başarılı bir cihatla bunları hezimete uğrattığı gibi onun torunlarının torunları da inşallah bu terör belasını bu milleti kurtaracak” diye konuştu.

Yapılan açıklama ardından Özhaseki, Varlık ve Musalla Mahallesinde kentsel dönüşüm alanında inceleme yaptı.
 

Kaynak : PHA
Haberin Videosu :
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üst Geçitler Temizlendi
Üst Geçitler Temizlendi
Gürlevik Ana İsale Hattında Yenileme Çalışması Yapıldı
Gürlevik Ana İsale Hattında Yenileme Çalışması Yapıldı