Kutlu:"Hanımları Evlerinden Çıkartmak Adına Artık Kabuğumuzu Kırıyoruz" - Videolu Haber

Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’nun eşi Fulya Kutlu, protokol eşlerine Adıyaman Belediyesi bünyesinde hizmet veren Kadın ve Gençlik Merkezlerini tanıttı.

Kutlu:
Kutlu:
Bu içerik 490 kez okundu.

Adıyaman Belediyesi bünyesinde hizmet veren Kadın ve Gençlik Merkezlerini ziyaret eden protokol eşleri, kursiyerlerin yaptığı el emeği göz nuru çalışmaları tek tek inceledi.
Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’nun eşi Fulya Kutlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen ziyarette Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı’nın eşi Yasemin Kalkancı’ya, Adıyaman Garnizon Komutanı Albay Davut Kulalar’ın eşi Fatma Kulalar, Adıyaman Jandarma Komutanı Ercan Atasoy’un eşi Ünzile Atasoy ile Adıyaman Emniyet Müdürü Metin Alper’in eşi Kezban Alper eşlik etti.
Siteler ve Fatih mahallelerinde bulunan Kadın ve Gençlik Merkezlerindeki giyim, kuaförlük, ev tekstili, rölyef, bilgisayar, bilgisayarlı muhasebe, Arapça, okuma-yazma, Kur-an’ı Kerim, takı tasarım, bakır işlemeciliği, İngilizce, halı ve kilim dokuma, diksiyon, Osmanlı yemenisi ve Suriyeli vatandaşlar için verilen Türkçe kurslarını tek tek gezerek, hem kursiyerle hem de eğitimcilerle sohbet eden protokol eşleri, yetkililerden de kurslar hakkında bilgi aldı.
Adıyaman Belediyesi bünyesinde hizmet veren Kadın ve Gençlik Merkezleri hakkında kısa bir değerlendirmede bulunan Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı’nın eşi Yasemin Kalkancı, kurslarda çok güzel çalışmalara imza atıldığını dile getirerek, emeği geçenleri tebrik etti.
Adıyaman Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’nun eşi Fulya Kutlu ise ev sahibi olarak yaptığı konuşmada, merkezin henüz yeni olduğunu ancak kısa süre içerisinde güzel çalışmalara imza atıldığını ve hanımları evlerinden çıkartmak adına artık kabuğumuzu kırıdıklarını belirterek, merkezlerinde protokol eşlerini ağırlamanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Kaynak : PHA
Haberin Videosu :
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
 Alkayış'tan, 15 Temmuz Anma Mesajı
Alkayış'tan, 15 Temmuz Anma Mesajı
Bayraktar:
Bayraktar:"Yumurtada İhracat Sıkıntısı Çözülmeli"