Park Hospital Heyetinden Vali Kalkancı’ya Ziyaret

Adıyaman Özel Park Hospital Hastanesi Başhekimi ve beraberindeki heyet, Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı’yı ziyaret etti.

Park Hospital Heyetinden Vali Kalkancı’ya Ziyaret

Ziyarette Park Hospital Başhekim ve Genel Müdürü Op. Dr. Sadık Eryılmaz’a, Başhekim Yardımcısı Op. Dr. Ali Tutuş, Başhekim Yardımcısı Op. Dr. Ulaş Öztürk ve Halkla İlişkiler Müdüresi Semra Can eşlik etti.
Ziyarette bir açıklamada bulunan Adıyaman Özel Park Hospital Hastanesi Başhekimi ve Genel Müdür Op. Dr. Sadık Eryılmaz; “Hastane olarak Adıyamanlı hemşehrilerimizin yanı sıra bölgemizdeki hastalarımıza en iyi şekilde hizmet vermek adına çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hastanemizde  Yeni doğan ünitesi ve doğumhane servisimize yapılan ek ilave katımız, yeni teknolojik cihazlarımız ve branşında uzman hekimlerimizle hizmetimiz devam ediyoruz.  Geldiğimiz nokta itibarıyla bölgenin neredeyse sağlık üssü konumuna gelmiş durumdayız. Hastane yönetimi olarak ilimiz valisi sayın Nurullah Naci Kalkancı’yı makamında ziyaret ettik. Ziyaretimizde hastanemizin işleyişi  ve hizmetlerimiz hakkında bilgiler verdik.” Dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkanıcı; “İlimizde sağlık alanında kamu yatırımlarının yanı sıra özel sektöründe yapmış olduğu yatırımlar bizleri sevindirmektedir.  Ziyaretlerinden ötürü Adıyaman Özel Park Hospital Yönetimine teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üst Geçitler Temizlendi
Üst Geçitler Temizlendi
Gürlevik Ana İsale Hattında Yenileme Çalışması Yapıldı
Gürlevik Ana İsale Hattında Yenileme Çalışması Yapıldı