AK Parti Daraltılmış İl Danışma Meclisi Toplantısı Gerçekleştirildi

AK Parti Adıyaman İl Başkanlığı tarafından AK Parti Daraltılmış İl Danışma Meclisi Toplantısının ilki yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

AK Parti Daraltılmış İl Danışma Meclisi Toplantısı Gerçekleştirildi

İlk defa gerçekleştirilen toplantıya İl Başkanı Mehmet Erdoğan, Belediye Başkanı Hüsrev Kutlu, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Mustafa Alkayış, Kadın Kolları Başkanı Perihan Gümüş, Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Mutlu, Belediye Meclis Üyeleri, Kadın Kolları, Gençlik Kolları üyeleri ve İl Genel Meclis üyeleri katıldı.
Şubat ayı değerlendirmesinin ele alındığı toplantıda bir açıklamada bulunan AK Parti İl Başkanı Mehmet Erdoğan; “Teşkilatımız tarafından haftalık ve aylık rutin toplantılarımız devam etmekte. Son almış olduğumuz kararla Daraltılmış İl Danışma Meclisi Toplantısını gerçekleştirdik. Toplantımıza il, merkez ilçe, kadın kolları, gençlik kolları, il genel meclisi üyelerimiz ve belediye meclis üyelerimiz katıldı. Şubat ayında yapılanlar, etkinlikler, toplantılar ele anılırken, 28 Şubat’ın yıl dönümü münasebetiyle 28 Şubat mağduru Ebubekir Aytekin hocamız o günlerle ilgili bir sunum gerçekleştirdi. İnşallah her ay bu şekilde toplantılarımız devam edecek. Ayrıcı meclis çalışmaları esnasında çok önemli bir görev olmadığı takdirde her Cuma bir milletvekilimiz Adıyaman’a gelecek ve partide nöbet tutacak. Yapılan toplantımıza katılan herkese teşekkür eder, toplantımızın partimize, ilimize ve ülkemize hayırlara vesile olmasını temenni ederim” dedi.
Toplantıda söz alan 28 Şubat mağduru Ebubekir Aytekin, o günlerde yaşananları, yaşadıklarını anlattı.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üst Geçitler Temizlendi
Üst Geçitler Temizlendi
Gürlevik Ana İsale Hattında Yenileme Çalışması Yapıldı
Gürlevik Ana İsale Hattında Yenileme Çalışması Yapıldı