Park Hospital’den 8 Mart Kutlaması

8 Mart Dünya Kadınlar Günü sebebiyle Adıyaman Özel Park Hospital hastanesi başhekim yardımcıları Op. Dr. Ulaş Öztürk ve Op. Dr. Ali Tutuş, hastane çalışanlarına, hasta ve hasta yakınlarına karanfil dağıtıp 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutladı.

Park Hospital’den 8 Mart Kutlaması

Kadınların sadece bir gün değil her gün hatırlanması ve kıymetinin bilinmesi gerektiğini ifade eden Adıyaman Özel Park Hospital Hastanesi Başhekim Yardımcısı Op. Dr. Ulaş Öztürk; “Hastane olarak hastanemizde çalışan bayan personelimiz, hasta ve hasta yakını olan bayanlarımızı ziyaret edip, bu anlamlı günde 8 Mart Dünya Kadınlar günlerini kutladık.  Kadının en önemli vasıflarından biri hiç şüphesiz anne kimliğidir. Ülkemizin en büyük zenginliği olan genç nesilleri yetiştiren annelerdir. Onlara vatan ve bayrak sevgisini aşılayan annelerdir. Her anne için en büyük hedef çocuklarını sağlıklı bir şekilde yetiştirmek ve topluma kazandırmaktır.Ülkemizdeki ve dünyadaki tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü gönülden tebrik ediyorum.” Dedi.

Tüm kadınlarımızın daha özgür olacakları ve sosyal hayata katılımlarının daha yüksek düzeylerde sağlanacağı günlerde buluşmak dileğinde bulunan başhekim yardımcısı Op. Dr. Ali Tutuş, "Tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutluyorum" dedi.

Hastana yönetimi tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle karanfil dağıtıp, bayanların gününü kutlamasından mutlu olduklarını ifade eden Hastane çalışanları, hasta ve hasta yakınları başhekim yardımcılarına ve hastane yönetimine teşekkür ettiler.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üst Geçitler Temizlendi
Üst Geçitler Temizlendi
Gürlevik Ana İsale Hattında Yenileme Çalışması Yapıldı
Gürlevik Ana İsale Hattında Yenileme Çalışması Yapıldı