Kadınlar Gününde Oryantiring

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün Adıyaman Emniyet Müdürlüğünün ortaklaşa düzenlediği 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Oryantiring etkinliğinde bayan polisler mücadele etti.

Kadınlar Gününde Oryantiring

Sümerevler Parkı’nda gerçekleştirilen aktivitede ellerindeki pusula ile keyifli bir mücadele sergileyen bayan polis memurlarına Adıyaman Emniyet Müdürü Metin Alper'in eşi Kezban Alper’de eşlik etti.

Farklı bir etkinliğe imza attıklarını belirten Emniyet Müdürü Metin Alper, "Aydın, çağdaş ve toplumun geleceğine yön veren tüm kadınlarımızın ve polislerimizin 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyorum” dedi.

Hayatın en önemli parçasını oluşturan kadınların geleceğine erkek bireyler olarak katkı sağlanması gerektiğini vurgulayan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fikret Keleş ise ”Bayan polislerimizin keyifli mücadeleleri ile 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladık. İl Müdürlüğü olarak tüm kadınlarımızın spor yapabilmelerine imkan sağlamak amacıyla tesislerimiz haftanın 7 günü hizmet veriyor. Bugün farklı bir etkinlik ile kadınlar gününü kutladığımız bayan polis memurlarımıza ayrıca teşekkür eder 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutlarım” dedi.

Sümerevler Parkı’nda gerçekleştirilen aktiviteden sonra günün anısına hep birlikte hatıra fotoğrafı çekildi.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üst Geçitler Temizlendi
Üst Geçitler Temizlendi
Gürlevik Ana İsale Hattında Yenileme Çalışması Yapıldı
Gürlevik Ana İsale Hattında Yenileme Çalışması Yapıldı