Kavşak ve Refüjler Rengarenk Oldu

Adıyaman Belediyesi, Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan refüj ve kavşaklar başta olmak üzere şehrin birçok noktasındaki yeşil alanı estetik bir görünüme kavuşturdu.

Kavşak ve Refüjler Rengarenk Oldu

Atatürk Bulvarında bulunan refüj ve kavşaklar başta olmak üzere şehir merkezindeki park ve yeşil alanlardamevsimlik çiçeklendirme ve bakım çalışmaları yapan Adıyaman Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin çalışması sonucunda şehir rengarenk oldu.
Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren ve kavşaklar başta olmak üzere refüj ve parklarda mevsim şartlarına uygun çiçeklendirme çalışması yapıldığını söyleyen yetkililer, “Şehrimizin en işlek noktalarından olan Atatürk Bulvarı üzerinde bulunan kavşaklarımız ve refüjler başta olmak üzere, parklarda ve yeşil alanlarda mevsimlik çiçeklendirme ve bakım çalışmaları yaptık. Bu çalışmalarımız mevsim şartlarına göre rutin olarak devam edecek. Çiçeklendirme çalışmalarının yanı sıra yabani ot ıslahı çalışmalarımız da sürdürülüyor. Bu çalışmalar ile şehrimizi hem daha güzel bir görünüme kavuşturmak, hem de doğal yaşam alanlarını daha kullanılabilir bir hale getirmeyi amaçlıyoruz” diye konuştu.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Acar, Uyum Eğitimi Alan Öğrencileri Ziyaret Etti
Acar, Uyum Eğitimi Alan Öğrencileri Ziyaret Etti
Korucu, Kaçırmak İstediği Genç Kızın Ağabeyleri Tarafından Dövüldü
Korucu, Kaçırmak İstediği Genç Kızın Ağabeyleri Tarafından Dövüldü