İYİ Parti Adıyaman Teşkilatı 5 Otobüsle Ankara’ya Gitti - Videolu Haber

İYİ Parti 1. Olağan üstü kongresine katılmak üzere İYİ Parti Adıyaman İl ve ilçe teşkilatları Ankara’ya gitti.

İYİ Parti Adıyaman Teşkilatı 5 Otobüsle Ankara’ya Gitti - Videolu Haber

Parti binası önünde toplanan parti üyeleri 5 otobüsle kongreye katılmak üzere Ankara’ya gitti.

Parti önünden davul zurnalarla uğurlanan Parti yönetimi, vatandaşların partiye büyük bir desteğinin olduğunu ifade ettiler.

Abdulkadir Baltacı, yaptığı açıklamada, “ 1 Nisan'da biliyorsunuz bütün Türkiye’nin coşku ile beklediği . olağan kurultayımız var. Ankara’da yüz binler buluşacak. Türkiye’nin umudu olan sayın Meral Akşener'in kurduğu İYİ partinin şölenine gidiyoruz. Adıyaman’dan 5 otobüs gidiyoruz. Vatandaşın teveccühü var. İnşallah Türkiye’nin umudu olan İYİ Parti, kongresi ile beraber güçlü bir şekilde iktidara yürüyecek. Cumhurbaşkanımızda Meral Akşener olacaktır” dedi.

Adıyaman İl Başkan Yardımcısı Mehmet Ali Karaaslan ise Türkiye’nin daha iyi olması için yollarla düştüklerini ve büyük kongreye herkesi beklediklerini ifade etti.

İYİ Parti Disiplin Kurulu Üyesi Abdurrahman Akçal da “Türkiye de iyi bir şey yapmak için Ankara’ya hareket etmeye başladık. Besni’den üzüm, Gölbaşı'ndan rüzgar, Gerger'den zaza, Sincik'ten mis gibi toprak, Samsat’tan tarih, Nemrut'tan gün batı mı, Adıyaman’dan çiğköfte götürüyoruz. Adıyaman geliyor yer aç Ankara” diye konuştu.

İYİ Parti İl Disiplin Kurulu Üyesi Hasan Sert de tütünle ilgili şiir okuyarak İYİ Partinin Türkiye’nin yeni lideri olacağını ve Adıyaman dağ bölgesinin geçim kaynağının tütün olduğunu açıkladı.

Yapılan açıklamanın ardından parti üyeleri otobüslerle yola çıktı.

Kaynak : PHA
Haberin Videosu :
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Acar, Uyum Eğitimi Alan Öğrencileri Ziyaret Etti
Acar, Uyum Eğitimi Alan Öğrencileri Ziyaret Etti
Korucu, Kaçırmak İstediği Genç Kızın Ağabeyleri Tarafından Dövüldü
Korucu, Kaçırmak İstediği Genç Kızın Ağabeyleri Tarafından Dövüldü