Advert Advert

Emekli Olan İşçilerden, Başkan Kutlu’ya ‘Teşekkür’ Ziyareti

Son açıklanan Taşeron Yasasıyla birlikte emekli olan Adıyaman Belediyesi’nin ulaşım hizmetindeki personelleri, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’ya teşekkür ziyaretinde bulundu.

Emekli Olan İşçilerden, Başkan Kutlu’ya ‘Teşekkür’ Ziyareti

696 sayılı KHK ile getirilen haklar kapsamında emeklilik şartı taşıyan Adıyaman Belediyesi’nin ulaşım hizmetinde görevli personelleri, Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu’yu ziyaret etti.
Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette, Başkan Kutlu’nun çalıştıkları süre boyunca her zaman destekçileri olduğunu söyleyen 9 emekli personel, verdiği desteklerden dolayı Başkana teşekkür etti.
Belediye Başkanı F. Hüsrev Kutlu ise yaptığı konuşmada, Taşeron Yasasıyla birlikte on binlerce işçinin hayaline kavuştuğunu, bunların yanında emekliliği gelen personellerin de emekli olduğunu dile getirerek, “Hükümetimiz tarafından taşeron işçilerimize sağlanan bu hak oldukça önemliydi. Bugün aileleriyle birlikte yüzbinlerce vatandaşımız büyük mutluluk yaşıyor. Bundan dolayı hükümetimize ne kadar teşekkür etsek az olur. Bu yasadan sonra emekliliği gelen işçi kardeşlerimizde emekliliğe ayrılmak zorunda kaldı. Onlara da verdikleri emeklerden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Besni’de Silah Ele Geçirildi
Besni’de Silah Ele Geçirildi