Vali Kalkancı’dan CHP’ye Ziyaret - Videolu Haber

Adıyaman Valisi Nurullah Naci Kalkancı, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ziyaret ederek, yeni başkan Çakmak’a "hayırlı olsun" dedi.

Vali Kalkancı’dan CHP’ye Ziyaret - Videolu Haber

CHP Adıyaman İl Başkanı Deniz Çakmak ve yönetim kurulu üyeleri Vali Kalkancı’yı makamında ağırladı.

Yeni başkan seçilen Çakmak’a hayırlı olsun temennisinde bulunmak üzere ziyaret gerçekleştirdiğini ifade eden Vali Kalkancı, “Adıyaman bir takım çözülmesi gereken problemlerinden dolayı bir takım ziyaretleri ihmal ettiğimiz dün gibi aşikar, ben bunun farkındayım. Gecikmiş bir ziyaret, CHP İl Başkanlığı ziyaret etmek istedim. Eski başkan zamanında da gelmek istedim ama araya bir sürü başka işler girdi. Yeni başkanımıza hayırlı olsun. Gecikmiş ziyareti yapalım diye Ana muhalefet partimizin il temsilciliğine gelmiş bulunuyorum” dedi.

Kamuya ve halka yapılan bütün çalışmalar da CHP olarak destek vereceklerini ifade eden CHP Adıyaman İl Başkanı Deniz Çakmak, “ Valimize ziyaretinden dolayı teşekkür ederiz. Valimizin kamu ve halk için yapmış olduğu bütün çalışmalarından dolayı teşekkür ederim. Kamuya ve halka yapılan bütün çalışmaları destekleyeceğiz CHP olarak” diye konuştu.

Kaynak : PHA
Haberin Videosu :
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Üst Geçitler Temizlendi
Üst Geçitler Temizlendi
Gürlevik Ana İsale Hattında Yenileme Çalışması Yapıldı
Gürlevik Ana İsale Hattında Yenileme Çalışması Yapıldı