CHP’den İl Koordinasyon Kurulunda Öneri

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Adıyaman İl Başkanlığı, il koordinasyon kurulunda Adıyaman geleceğini değiştirecek projeleri Vali Nurullah Naci Kalkancı’ya sundu.

CHP’den İl Koordinasyon Kurulunda Öneri

CHP Adıyaman İl Başkanı Deniz Çakmak, CHP Adıyaman Merkez İlçe Başkanı Hanifi Çavuş, il koordinasyon kurulu toplantısında Nemrut’a teleferik, Pirin ören yerini, Tuz Hanı ve Müze başta olmak üzere şehrin yapısını değiştirecek, barajın kenarına sahil şeridi ve gezi tekneleri için yer tahsisi ile ilgili önerilerini sundu.

Vali Nurullah Naci Kalkancı, önerileri kurum müdürleri ile dinleyerek not aldırttı.

CHP Adıyaman İl Başkanı Deniz Çakmak, “İl protokolü, siyasi parti temsilcileri, belediye başkanları, kurum müdürleri, STK temsilcileri, turizmciler ile Adıyaman’ın turizm sorunlarını ve geleceğini valimizin öncülüğünde konuştuk. Katkı sunan herkese teşekkür ederiz. Nemrut’a teleferik, Pirin ören yerinin kırk yıldır bitmemesi, Tuz hanı ve müze başta olmak üzere şehrin yapısının değişmesi, barajın kenarına sahil şeridi ve gezi tekneleri için yer tahsisi ve Adıyaman turizmine dair fikirlerimizi CHP merkez ilçe başkanımız ile birlikte sunduk. Adıyaman’a hizmetin daha iyisini nasıl yaparız, bunun gayreti içinde oluyoruz” dedi.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Besni’de Silah Ele Geçirildi
Besni’de Silah Ele Geçirildi