Muhtarlardan İl Müftüsü Öztürkçü’ye Plaket

İl Müftüsü Mehmet Ali Öztükçü’nün Adıyaman’da göreve geldiğinden bu yana yaptığı hizmetler nedeniyle Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Dayanışma Derneği başkanı Abdulkadir Geylani Taş muhtarlar adına teşekkür plaketi takdim etti.

Muhtarlardan İl Müftüsü Öztürkçü’ye Plaket

Ziyarette bur açıklamada bulunan Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Dayanışma Derneği başkanı Abdulkadir Geylani Taş, "2010 yılından bu yana ilimizde görev yapan İl Müftümüz Mehmet Ali Öztürkçü hocamızla muhtarlarımız ve dernek üyelerimiz sürekli bir uyum içerisinde çalıştık. Düzenlemiş olduğumuz etkinliklerde, mahallelerimizde il müftülüğümüzle olan işlerde sayın müftümüz her zaman yanımızda oldu. Yakın bir zamanda Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından Adıyaman Müftüsü Mehmet Ali Öztürkçü’nün başka bir göreve atanmak üzere Adıyaman Müftülüğünden alındığını öğrendik. Allah hakkında hayırlısını versin. Bizlerde kendisine ilimize yapmış olduğu hizmetlerden dolayı hem teşekkürlerimizi iletti hemde günün anısına bir plaket takdim ettik. Bundan sonraki görevinde başarılar dileriz.” Dedi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Adıyaman İl Müftüsü Mehmet Ali Öztürküçü, “2010 yılında atanmış olduğum ve kendi memleketim gibi gördüğüm Adıyaman iline ve halkına hizmet etmekten büyük mutluluk duymaktayım. Diyanet İşleri Başkanlığımız tarafından çıkarılan kararname neticesinde farklı bir göreve atanmak üzere görevden alındığımız bizlere iletildi. Kararname çıkmasına rağmen henüz iç onay gelmediği için hala görevimizin başındayız. İç onay gelmediği için ayrılamıyoruz. Allah hakkımızda hayırlısını versin. Görev süremiz boyunca mahalle muhtarlarımızla sık sık bir araya gelme fırsatı bulduk. Adıyaman Köy ve Mahalle Muhtarları Mesleki Dayanışma Derneği başkanı Abdulkadir Geylani Taş ve yönetim kurulu üyeleri bizleri ziyaret ettiler, bir plaket takdim ettiler. Kendilerine teşekkür ediyorum.” Dedi.
Samimi bir sohbet havasında geçen ziyaret sonrası, Adıyaman Müftüsü Mehmet Ali Öztürkçü, muhtarlara birer Kur’an-ı Kerim hediye etti.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Besni’de Silah Ele Geçirildi
Besni’de Silah Ele Geçirildi