Advert Advert

Adıyaman İl Sağlık Müdürlüğüne İkincilik Ödülü

Antalya’da düzenlenen 12. Uluslararası Sağlık Hizmetlerinde Kalite, Akreditasyon ve Hasta Güvenliği Kongresinde Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Burhan Dost, “Güneydoğu Anadolu Bölgesinin İlk Anne Dostu Hastanesi; Besni Devlet Hastanesinin Kazanımları” konulu sunumu ile En İyi Sözlü Sunu kategorisinde 2.’lik ödülünü kazandı"dedi.

Adıyaman İl Sağlık Müdürlüğüne İkincilik Ödülü

Sağlık Akademisyenleri Derneği (SAD) ve Integrated Solution For Healthcare Quality LLC (ISHQ) işbirliği ile 12. Uluslararası Sağlık Hizmetlerinde Kalite, Akreditasyon ve Hasta Güvenliği Kongresinde Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi doktoru  Başhekim Yardımcısı Uzm. Dr. Burhan Dost  “Güneydoğu Anadolu Bölgesinin İlk Anne Dostu Hastanesi; Besni Devlet Hastanesinin Kazanımları” konulu sunumu ile En İyi Sözlü Sunu kategorisinde 2.’lik ödülünü kazandı.

Birçok uluslararası kurum temsilcisi ve uzmanın katılımı ile düzenlenen kongre, farklı uygulamalar ile kalite, akreditasyon ve hasta güvenliği anlayışının sağlık hizmetleri ekseninde yorumlanmasını hedefliyor.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Gölbaşı'nda Yaz Kur’an Kursuna Yoğun İlgi
Gölbaşı'nda Yaz Kur’an Kursuna Yoğun İlgi
Erdengi'den 15 Temmuz Mesajı
Erdengi'den 15 Temmuz Mesajı