Vali Erin, Yağışlardan Etkilenen Bölgeleri İnceledi

Şanlıurfa Valisi Abdullah Erin, şiddetli yağışlardan etkilenen kırsal mahallelerde incelemelerde bulundu.

Vali Erin, Yağışlardan Etkilenen Bölgeleri İnceledi

Dün gece etkili olan şiddetli yağışlardan etkilenen Eyyübiye ve Harran bölgesindeki kırsal mahallelerde yaşayan vatandaşları ziyaret eden Vali Abdullah Erin, bölge halkına geçmiş olsun dileklerini iletti.

Afet ve Acil Durum Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı ve İtfaiye birimlerinin anında müdahale ettiği yerlerde incelemeleri sırasında Eyyübiye Kaymakamı Adem Ünal’dan da bilgi alan Vali Abdullah Erin, kurtarma ve yol açma çalışmalarının titizlikle yürütülmesi talimatını verdi. 
Yaşananlara rağmen bölge halkının moralinin yerinde olduğunu kaydeden Vali Erin, “Hepimize geçmiş olsun. Çok şükür can kaybımız yok. Zarar tespit çalışmalarımız sürüyorEkiplerimiz bölgede ilk andan itibaren çalışmalarına başladılar.Her türlü tedbir de ekiplerimiz tarafından alınmış durumda. Sabah saatlerinde de belediye ekipleri bölgeye girerek su tahliyesi ve yol çalışmalarına devam edecekler” dedi. 
İncelemeleri sırasında Vali Abdullah Erin’e Eyyübiye Kaymakamı Adem Ünal ve İl Jandarma Komutanı Albay Nuri Öztürk de eşlik etti. 

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Besni’de Silah Ele Geçirildi
Besni’de Silah Ele Geçirildi