Advert Advert

Kılıç, Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Adıyaman Milletvekili Aday Adayı Recep Kılıç, seçim çalışmaları kapsamında ilçe ziyaretlerini gerçekleştirerek, İlçe Başkanlıkları ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Kılıç, Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

İlk olarak Besni Ülkü Ocakları Başkanlığını ziyaret eden Kılıç, seçim çalışması hakkında bilgi vererek, ilçenin sorunları hakkında Besni Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Ballı’dan bilgiler aldı.

Besni’de vatandaşları ziyaret eden Kılıç, sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmamaya çalıştığını ve Milliyetçi Hareket Partisinin bayrağını  daha iyi noktalara taşımak adına önemli çalışmalar yaptıklarını söyledi.

MHP Besni İlçe Başkanı Hamdi Aslan’ı ziyaret eden Kılıç, Cumhurbaşkanlığı seçiminde MHP ittifakı ile Recep Tayyip Erdoğan’ı Cumhurbaşkanı ve Milliyetçi Hareket Partisinin ise meclis de milletvekili sayısını artırmak adına çalışmalarını sürdürdüklerini belirtti.

Daha sonra MHP Gölbaşı İlçe Başkanı Mustafa Çırakoğlunu ziyaret eden Kılıç, Gölbaşı ziyaretinin ardından MHP Tut İlçe Başkanı Hüseyin Yılmaz’ı ziyaret etti.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Besni’de Silah Ele Geçirildi
Besni’de Silah Ele Geçirildi