Boynukara’dan 24 Haziran Seçim Çağrısı

Ak Parti Adıyaman Milletvekili Adnan Boynukara, seçim çalışanlarına devam ederken, vatandaşlara 24 Haziran için çağrıda bulundu.

Boynukara’dan 24 Haziran Seçim Çağrısı

24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri çalışması kapsamında memleketi Adıyaman’da ilk olarak seçim karargahını ziyaret eden 25 ve 26 dönem AK Parti Adıyaman Milletvekili Adnan Boynukara, burada partililer ile bir süre sohbet ederek, sorunlarını dinledi.

Seçim çalışmaları kapsamında Adıyaman’da vatandaşları ziyaret eden Boynukara, vatandaşlara yapılan çalışmalar ve Türkiye’ye dönüm noktasında olduğunu vurgulayarak, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkılması gerektiğini dikkat çekti.

Adıyaman’dan aday olmamasına rağmen seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Boynukara, önceki dönem İl Başkanlarından Abdurrahman Dimez ve Seyfettin Bilen'i ziyaret etti, daha sonra sendika binasında Memur-Sen Adıyaman İl Temsilcisi Ali Deniz ve yönetim kurulu üyelerini ve Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ziya Duranay'ı ziyaret etti.

Ziyarette 24 Haziran'da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekilliği Genel seçimlerinin Türkiye için dönüm noktası olduğunu vurgulan Boynukara, dış güçlerin Türkiye’ye karşı oynadıkları oyunu bozmak için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a destek vermeleri gerektiğini sözlerine ekledi.

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Besni’de Silah Ele Geçirildi
Besni’de Silah Ele Geçirildi