‘Ramazanlar Sokağı’ Maziyi Canlandırıyor

Adıyaman Belediyesi tarafından Ramazan ayı dolayısıyla Demokrasi Parkında gerçekleştirilen ‘Hısn-ı Mansur’da Ramazan Akşamları’ programlarının bir parçası olan ‘Ramazan Sokağı’ vatandaşlardan büyük ilgi görüyor.

‘Ramazanlar Sokağı’ Maziyi Canlandırıyor

11 Ayın Sultanı Ramazan ayı dolayısıyla bu yıl da birbirinden değerli isimleri hemşerileriyle buluşturan Adıyaman Belediyesi, ‘Hısn-ı Mansur’da Ramazan Akşamları’ etkinliklerikapsamında oluşturduğu ‘Ramazan Sokağı’ ile eski Ramazanları günümüze taşıyor.
Ramazan ayının manevi havasını tattırmak için oluşturulan sokakta yer alan Osmanlı Macunu, Bici Bici, Şerbet ve Nohut’unde satıldığı stantlar oluşturan Adıyaman Belediyesi’nin bu hizmetinden oldukça memnun olan vatandaşlar, eski Ramazanların tadına az da olsa varmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.
Yine eski Ramazanların anılması için Ramazan ayı boyunca her akşam Demokrasi Parkında düzenlenen ‘Hısn-ı Mansur’da Ramazan Akşamları’ etkinlikleri boyunca davetlilere ücretsiz meyan şerbeti de ikram Adıyaman Belediyesi, Ramazan ayının en güzel şekilde yaşanmasını sağlıyor.

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Besni’de Silah Ele Geçirildi
Besni’de Silah Ele Geçirildi