Advert Advert

Sağlık-Sen, Bayramda Sağlık Çalışanlarını Yalnız Bırakmadı

Sağlık-Sen Adıyaman Şubesi Başkanı Yasin Barutçu ve yönetim kutulu üyeleri, Ramazan bayramında sağlık çalışanlarını yalnız bırakmadı.

Sağlık-Sen, Bayramda Sağlık Çalışanlarını Yalnız Bırakmadı
Sağlık-Sen, Bayramda Sağlık Çalışanlarını Yalnız Bırakmadı
Bu içerik 351 kez okundu.

Sağlık-Sen Adıyaman Şubesi Başkanı Yasin Barutçu ve yönetim kurulu üyeleri, Bayram günü il ve ilçelerinde hastaneler ile 112 komuta merkezlerinde görev yapan sağlık çalışanlarını yalnız bırakmadı.
Ülkenin zor günlerinde sağlık alanında yapılan çalışmalar ve personellerin sıkıntıları ile dertleşerek ilgilenen Sağlık-Sen Adıyaman Şubesi Başkanı Yasin Barutçu ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür eden sağlık çalışanları, şunları söylediler:
"Ülkemizin kaderi olan seçimlerde ve zor günlerden geçen ülkemizin bir devlet anlayışı ile sağlık alanındaki gelişmeleri sağlıkçıların her zaman yanında olan Sağlık-Sen üyelerine çok teşekkür ediyoruz. Bugün her nekadar bayram olsada bizler görevimizin başında, bayram havasıyla çalışıyoruz ve Sağlık-Sen Adıyaman Şubesi Başkanı Yasin Barutçu ve yönetim kurulu üyeleri her zaman olduğu gibi bugünde bizi yalnız bırakmadılar, çalışma azmimizi kamçılayarak, vatanımızın, birlik beraberliğe ihtiyaç duyduğu bugünlerde görevini en iyi yapan, vatanını en çok seven ilkesiyle çalışmayla devam ediyoruz. Başkanımızın bu nazik ziyaretinden ötürü kendisine ve yönetim kuruluna çok teşekkür ediyoruz.  Bizlerde sağlık çalışanları olarak Sağlık-Sen Adıyaman Şubesi Başkanı Yasin Barutçu ve yönetim kurulu üyelerinin her zaman yanlarında ve destekçileri olduğumuzu bilinmesini isteriz"
Barutçu ise ziyaretinde şu açıklamada bulundu:
"Adıyaman merkez başta olmak üzere tüm ilçe hastanelerinde ve 112 komuta merkezlerinde Bayramda nöbet tutan fedakar sağlık çalışanlarımızı ziyaret ederek, Ramazan Bayramlarını kutladık. Bizlere gösterdikleri ilgi, nezaket ve güler yüzlerinden dolayı sağlık çalışanlarımıza teşekkür eder, çalışmalarında kolaylıklar dileriz."

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Jandarma’dan Sürücülere Kolonya ve Çikolatalı İkramı
Jandarma’dan Sürücülere Kolonya ve Çikolatalı İkramı
Adıyamanlılar Vakfı’nda Geleneksel Bayram Coşkusu Yaşandı
Adıyamanlılar Vakfı’nda Geleneksel Bayram Coşkusu Yaşandı