Park Hospital Hastanesinden TPOA Çalışanlarına Diş Sağlığı Semineri - Videolu Haber

Adıyaman Park Hospital Hastanesi Dişhekimliği ve Genel Anestezi hakkında Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) çalışanlarına bilgiler verdi.

Park Hospital Hastanesinden TPOA Çalışanlarına  Diş Sağlığı Semineri
 - Videolu Haber

TPAO toplantı salonunda düzenlenen diş sağlığı bilgilendirme toplantısında Diş Hekimi Dt. Memet Adak sinevizyon eşliğinde açıklama yaptı.

Yaptığı sunumda diş tedavilerinden korkan çocuk ve yetişkinlere sedasyon (yüzeysel uyku) ve genel anestez i(derin uyku) uygulamalari hakinda bilgi verdi. Ayrica diş çürümelerine karşı sadece diş fırçalamanın yeterli olmadığını ifade eden Adak, “Son yıllarda diş ipi ile ilgili kullanımlar arttı ve sadece diş fırçalamanın yeterli olmadığı kanıtlanmış oldu. Gerekli diş tedavileri yapıldıktan sonra diş ve dil fircalandiktan sonra diş ipi kullanımının ağız hijyenini sağlamada önemli olduğunu vurguladı.

Sunumunda amacının farkındalık yaratmak olduğunu söyleyen Adak, günümüzde internette diş rahatsızlıkları hakkında birçok bilgi bulunduğunu ve bu bilgilerin ne kadar doğru olduğunun bilinmediğini vurguladı.

Toplantıya TPAO İş Güvenliği Uzmanı Ahmet İşcan, Adıyaman Özel Park Hospital Hastanesi Başhekim Yardımcısı Op. Dr. Ulaş Öztürk, İşletme Müdürü Mehmet Dal, Halkla İlişkiler Müdüresi Semra Can ve TPAO çalışanları katıldı.

Kaynak : PHA
Haberin Videosu :
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Kahtalılar Demokrasi ve Milli Birlik İçin Meydanları Doldurdu
Besni’de Silah Ele Geçirildi
Besni’de Silah Ele Geçirildi