Advert
Advert

AGAD’tan Çorum Belediyesine Ziyaret

Hitit Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği’nin ev sahipliğinde toplantı yapmak üzere Çorum’a gelen 18 ilin dernek başkanı Çorum Belediye Başkanı Zeki Gül’ü makamında ziyaret etti.

AGAD’tan Çorum Belediyesine Ziyaret
AGAD’tan Çorum Belediyesine Ziyaret
Bu içerik 467 kez okundu.

Çorum dışından gelen dernek ve cemiyet başkanlarını makamında ağırlayan Belediye Başkanı Zeki Gül, “Çorum adına yapılan her adımı biz önemsiyoruz. Buraya teşrif eden tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. İnşallah bu görüşmeler çok daha kalabalık şekilde gerçekleşir. Gazeteci arkadaşlarımız birer turizm elçisi olarak görev yapıyorlar. İnşallah memleketlerinde de Çorum’u güzel bir şekilde hatırlayacaklardır” dedi.
Hitit Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Başkanı Birkan Demirci kendilerini makamında kabul eden Belediye Başkanı Zeki Gül’e teşekkür etti. Demirci, “Türkiye’nin çeşitli illerinden dernek başkanı arkadaşlarımız Çorum’un tanıtımıyla ilgili konularda görüşmek üzere ilimizi ziyaret ettiler. Bizleri kabul ettiğiniz için size teşekkür ediyorum” dedi.Ziyarette konuşma yapan Adıyaman Faal Gazetecileri Cemiyeti Başkanı İbrahim Aslan, Türkiye’nin çeşitli yerlerinden gelen cemiyet başkanlarıyla birlikte Çorum’u ziyaret etmekten mutluluk duyduklarını dile getirdi.
Yereller yönetimlerde seçilmiş kişilerin basınla iyi ilişkiler kurmasının önemli olduğuna değinen İbrahim Aslan, kendilerini kabul eden Belediye Başkanı Zeki Gül’e ve Hitit Gazeteciler ve Yayıncılar Derneği Başkanı Birkan Demirci’ye veBaşkan Yardımcısı Hacı Odabaş’a teşekkür etti. 

 

Kaynak : PHA
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milletvekili Toprak’tan Almanya Temasları
Milletvekili Toprak’tan Almanya Temasları
Gölbaşı Caddesi’nde Kaldırım Çalışması
Gölbaşı Caddesi’nde Kaldırım Çalışması